فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی
  • ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 979 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی

کاشت مو یک روش جراحی است که شامل گرفتن مو از یک قسمت پوست سر و انتقال آن به جای که ریزش موی آن آشکار است. بدیهی است که قیمت کاشت مو نسبتاً گران خواهد بود و همچنین فرد مورد نظر به مقدار زیادی موی طبیعی خود نیازمند است که از این بافتهای سالم و طبیعی استفاده شود تا پروسه را به طور موثر انجام دهد. افرادی که فولیکولهای موی خود را از دست داده باشند متاسفانه کمک چندانی نمیتوان به این افراد کرد. پس بهتر است زودتر اقدام به کاشت بکنید تا راه درمان وجود داشته باشد.

معرفی روش fut

اما در میان انواع مختلف کاشت مو میتوان روش اف یو تی را انتخاب کنید این نوع درمان تقریبا در میان افراد جا افتاده است. چرا که یکی از روشهای قدیمی میباشد. قیمت کاشت مو به روش اف یو تی نیز به دلیل قدمتی که دارد ارزانتر از روشهای مدرن است. چرا که در این نوع جراحی جای ضخم و اسکار باقی می ماند.

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی

کاشت مو به روش اف یو تی به چه صورت انجام میشود؟

پزشک پس از تمیز کردن سر بیمار با یک سوزن بسیار زریف اقدام به بی حسی موضعی میکند. سپس جراح با توجه به توانایی و علم خود اقدام به پیدا کردن بخشی از مو که برای انتقال مناسب است ، میپردازد . این کار بسیار مهم و حساس است چرا که موی انتخاب شده باید بسیار قوی و در قسمت ریزش مردانه سرقرار نگرفته باشد. سپس نوار باریکی که ا ز موها پشت سر با تبحر خاصی برداشته میشود به طوری که نباید آن باریکه آسیبی ببیند. این برش معمولا چندین اینچ طول دارد. سپس با بخیه بسته میشود . اما نوار باریک را به وسیله ابزارهای خاصی مانند لنز بزرگنمایی و چاقوی جراحی به قسمتهای بسیار کوچکتری تقسیم میکند که به این قسمتها فولیکول گفته میشود . جراح در قسمت جلوی سر به وسیله تیغ های بسیار نازک برشهای کوچی ایجاد میکند و این فولیکول ها را در آن قرار میدهد. در یک جلسه درمان، یک جراح ممکن است صدها یا حتی هزاران مو را پیوند دهد.

قیمت کاشت مو به روش اف یو تی

اگر به دنبالقیمت کاشت مو به روش fut هستید میتوانید با مراحعه به کلینیک کاشت مو ایران نوین و ملاقات با پزشک متخصص به صورت کاملا رایگان، در یک جلسه از قیمت کاشت موی خود مطلع میشوید. چرا که باید پزشک سر شما را ببینید و تشخیص دهد چند هزار تار مو جوابگوی کار شما است.

 


قیمت کاشت مو روشهای جدید 

قیمت کاشت مو به روشهای دیگر

قیمت کاشت مو در ایران ارزان است

قیمت کاشت مو برای غرب تهران

قیمت کاشت مو ارزان


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *