فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

قیمت و هزینه کاشت مو بانوان در تهران و ایران

روش های ترمیم موی زنان
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 42 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

قیمت و هزینه کاشت مو بانوان در تهران و ایران

با تغییر عادات غذایی و شرایط آب و هوایی و افزایش فشارهای زندگی، دیگر نمی توان از عامل ژنتیک به عنوان تنها دلیل ریزش مو نام برد. اختلالات هورمونی، بارداری، غذا و استرس های بیش از حد سبب ریزش مو در بسیاری از زنان می شود. یکی از راه حل های این مشکل، کاشت مو در زنان است. هزینه کاشت مو بانوان نیز مانند کاشت موی مردان تحت تأثیر عوامل زیادی است.

شکی نیست که ریزش مو یکی از مشکلات پر دردسری است که بسیاری از افراد به آن دچار می شوند. افرادی که از ریزش موی شدید رنج می برند نسبت به کسانی که در همان سن و بدون ریزش مو هستند سنشان بیشتر به نظر خواهد آمد. این عامل می تواند باعث افسردگی و عدم اعتماد به نفس فرد شود. به همین دلیل است که افراد فکر می کنند که با داشتن مو زیبایی،جوانی و اعتماد به نفس دارند. در چنین مواردی مردم باید بهترین راه حل را پیدا کنند که آن تنها جراحی کاشت مو و پیوند مو دائمی است.

پیوند مو در ایران

پیوند مو بدون بیهوشی است اما با بی حسی موضعی، فرد تحت عمل قرار می گیرد. در هنگام عمل و بعد از آن ممکن است فرد احساس درد کند.

پیوند مو در ایران از راههای مختلف انجام می شود و در همه آنها موی طبیعی پیوند داده می شود. پیوند مو در ایران به سه روش مختلف انجام می شود:FUE, FIT, FUT.

پزشکان ایرانی تجربه زیادی در این زمینه دارند؛ زیرا تعداد زیادی داوطلب برای پیوند مو وجود دارد. هرساله تعداد زیادی از اروپایی ها برای انجام این عمل به ایران می آیند.

هزینه کاشت مو بانوان

هزینه کاشت مو بانوان در ایران و سایر شهر ها

هزینه های پایین و وجود پزشکان متخصص، دو معیار عمده برای انتخاب این روش توسط بسیاری از افرادی است که از ریزش مو رنج می برند. پیوند مو در شهرهایی بزرگ مانند مشهد، تهران، اصفهان و شیراز رایج تر است. در شهرهایی مانند مشهد و تهران متقاضی بیشتری برای این کار وجود دارد. در نتیجه پزشکان با تجربه بیشتری و روشهایی مدرن این عمل را انجام می دهند.

اما هزینه کاشت مو بانوان چقدر است؟ پاسخ ساده ای برای این سوال وجود ندارد. هم درمان و هم دوره ریکاوری هر دو هزینه بر هستند، و عوامل متعددی وجود دارند که بر کل هزینه پیوند مو تاثیر می گذارد. هزینه پیوند مو تا حد زیادی به مقدار موهایی که پیوند زده می شود، بستگی دارد. این نوع درمان معمولا توسط بیمه ها پوشش داده نمی شود.

هزینه کاشت مو بانوان به عوامل مختلف بستگی دارد از جمله:

جایی که زندگی می کنیم: به منطقه ای که زندگی می کنید بستگی دارد و تعداد جراحانی که این روش را ارائه می دهند بر عوامل جراحی نیز تاثیر می گذارند.

مهارت جراح: این یک عامل رایج است. اگر جراح شما یکی از بهترینها در نظر گرفته شود ممکن است هزینه بیشتری را دریافت کند. در عین حال نرخ های بالا تر همیشه به معنای مهارت بهتر نیست. بنابراین تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

نوع روش انتخابی: سه نوع روش پیوند وجود دارد که هر کدام هزینه ای متفاوت دارند.

تعداد موی پیوند شونده: اگر تمایل به اضافه کردن تعداد موی پیوند شده داشته باشید بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

هزینه سفر : این چیزی نیست که دکتر شما هزینه آن را بپردازد.گاهی اوقات شما مجبور به سفر به دور برای پیدا کردن یک متخصص خوب هستید و شما باید این هزینه ها را در هنگام تصمیم گیری این که آیا می توانید از این روش استفاده کنید یا نه در نظر بگیرید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *