فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو در تهران

قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 907 بازدید
[تعداد: 4    میانگین: 3.5/5]

قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو در تهران

اگر در بازوی خود به چربی موضعی مقاوم به ورزش و رژیم غذایی دچار هستید ، در این مقاله با ما همراه باشید تا هزینه لیپوساکشن بازو مورد بررسی قرار گیرد .

در روش عمل لیپوساکشن ، به کمک یک دستگاه مکنده و یک لوله توخالی به نام کانولا ، بافت چربی از نقاط مختلف بدن به بیرون کشیده می شود ، در واقع عمل لیپوساکشن ، عمل کشیدن چربی‌های نامطلوب توسط دستگاه مکنده از طریق سوراخ‌های کوچک و بدون برش جراحی می باشد که امکان حذف چربی های انباشته شده بدن را طی یک جلسه ممکن می سازد .

لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو

با توجه به ژنتیک خاص بدن هر فرد ، در برخی افراد چربی زیادی در ناحیه ی بازو انباشته می شود به طوری که بازو حالت شل و آویزان خواهد داشت که با کمک عمل لیپوساکشن می توان چربی این ناحیه از بدن را کاهش داد .

از بین بردن چربی ناحیه بازو تحت بیحسی موضعی انجام می شود و برش های ۲ الی ۳ میلی متری برای تخلیه چربی از بازو در جایی ایجاد می شوند که کمترین دید را دارند .

با حذف چربی ناحیه بازو از طریق لیپوساکشن بازو ، ضمن ایجاد ظاهر زیباتر برای این ناحیه ، مشکل پوشیدن لباس هایی با آستین های مناسب نیز امکان پذیر خواهد بود و فرد از این نظر راحت تر خواهد بود

پس از تخلیه چربی ها به کمک عمل لیپوساکشن ، دیگر شاهد بازگشت مجدد چربی ها نخواهیم بود اما این به این معنی نیست که در اثر افزایش وزن فرد ، بازو دچار چربی انباشته شده نخواهد شد ، لذا ضمن با رعایت رژیم غذایی مناسب ، باید حرکات ورزشی مخصوص ناحیه ی بازو را انجام داد تا چربی های این ناحیه را سوزاند .

عکس قبل و بعد از لیپوساکشن بازو

عکس قبل و بعد از لیپوساکشن بازو

هزینه لیپوساکشن بازو

هزینه لیپوساکشن بازو با توجه به وسعت ناحیه بازو ، دستمزد پزشک متخصص ، هزینه مرکز جراحی قیمت گن پس از جراحی و هزینه آزمایش ها تعیین می شود .

در مراکز و کلینیک های زیبایی هزینه ی لیپوساکشن بازو با قیمت های متفاوتی برای یک بیمار انجام می شود ، زیرا قانون خاصی در رابطه با قیمت عمل های زیبایی وجود نداشته و هر مرکز خود تعیین کننده ی هزینه ی عمل می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *