فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

قیمت و هزینه سفت شدن پوست پیشانی با لیزر

سفت شدن پوست پیشانی
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 736 بازدید
[تعداد: 8    میانگین: 2.5/5]

قیمت و هزینه سفت شدن پوست پیشانی با لیزر

استفاده از لیزر درمانی به جای روش های جراحی لیفت پوست امروزه طرفداران زیادی در بین افرادی که دچار مشکلات پوستی و شل شدگی پوست در نواحی مختلف صورت و بدن خود شده اند ، پیدا کرده است و از لیزرهای متفاوتی در این زمینه بهره گرفته می شود اما قیمت و هزینه سفت شدن پوست پیشانی با لیزر چه میزان می باشد.

شل شدن پوست پیشانی

پوست پیشانی جزء اولین نقاطی از صورت می باشد که به خاطر بالا رفتن سن و ترکیب عوامل مختلف دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و این شل شدگی اغلب در ناحیه بین ابروها به دلیل حرکات زیاد ابرو بیشتر خواهد بود و خط اخم در این ناحیه شکل خواهد گرفت ، روش های بسیاری برای لیفت پوست پیشانی وجود دارد که لیزر درمانی یکی از این موارد می باشد.

سفت شدن پوست پیشانی

لیزر درمانی پوست پیشانی

لیزر درمانی پوست پیشانی با انواع لیزرها که هر کدام طول موج مشخصی دارند انجام می گیرد ، در این روش نوع باریک و بسیار قوی لیزر بر سطح پوست پیشانی تابیده می شود و تابش این نور باعث ایجاد گرما در زیر پوست پیشانی خواهد شد و در لایه های زیرین پوست تغییرات مثبتی مانند کلاژن سازی آغاز می گردد و بدی صورت لیفت پوست پیشانی و رفع شل شدگی آن صورت می گیرد.

تابیده شدن نور لیزر و اثر گرمایشی آن در لایه درم یا همان لایه میانی پوست که تولید کلاژن در پوست در این لایه صورت می گیرد باعث تحریک پوست به کلاژن سازی بیشتر خواهد شد و پوست از این طریق از حالت افتادگی رها خواهد گردید.

سفت شدن پوست پیشانی

سفت شدن پوست پیشانی بر اثر نیروی امواج لیزر نه تنها باعث جوانسازی پوست پیشانی بلکه موجب می گرد تا افتادگی ابروها نیز که به دلیل شل شدن پوست پیشانی رخ داده نیز رفع گردد و چهره بیمار تا چندین سال جوانتر و زیباتر شود.

کشیدن پوست پیشانی

لیفت پوست پیشانی با لیزر روشی لی خطر برای کشیدن پوست می باشد که در آن به دلیل تنظیم مناسب امواج لیزر به لایه های سطحی پوست آسیبی وارد نخواهد شد و عوارض آن در صورت تنظیم صحیح امواج بسیار کم و گذرا خواهد بود.

هزینه و قیمت لیزر درمانی پوست پیشانی

هزینه و قیمت لیزر درمانی پوست پیشانی به نوع لیزر به کار رفته، میزان افتادگی پوست پیشانی، جلسات درمانی ، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها بستگی دارد و در هر کلینیکی و در هر بیماری با توجه به تفاوت قیمت ها و میزان شل شدگی پوست پیشانی وی متفاوت خواهد بود.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *