فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

قیمت و هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی
  • ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 1295 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 3.4/5]

قیمت و هزینه جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی از جمله عمل های زیبایی گران قیمت و پرطرفدار امروزی است که جراحان پلاستیک و زیبایی طی یک عمل سنگین چند ساعته ، جهت زیبایی سازی و اصلاح نواقص بینی به آن اقدام می کنند . بنا بر نوع بینی فرد متقاضی و نواقص و مشکلاتی که دارد، هزینه جراحی زیبایی بینی ممکن است بین افراد مختلف متفاوت باشد.

هزینه جراحی زیبایی بینی

انواع روش های جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی با توجه به تشخیص و مهارت پزشک متخصص به دو روش ، باز و بسته صورت می پذیرد .

در روش باز ، جراح با برش ستون بین دو حفره ی بینی و برداشتن پوست از روی غضروف و استخوان بینی با دید بازتر می تواند به رفع نواقص و زیباسازی بینی اقدام نماید .

در روش بسته جراحی زیبایی بینی ، انجام عمل از داخل حفره های بینی صورت می پذیرد و نسبت به روش باز ، پزشک دید محدودتری خواهد داشت .

با این حال انجام عمل زیبایی بینی به هر روش دارای مزیت ها و معایب خاص خود است که با توجه به تشخیص و مهارت پزشک ، روش مناسب انتخاب می گردد .

پزشک عمل زیبایی بینی

ممکن است که حین انجام عمل زیبایی بینی ، جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل ، پزشک به رفع دیگر نواقص بینی مانند ، کجی ، پولیپ و …. نیز بپردازد .

پس از انجام عمل بینی ، فرد به مراقبت های شدیدی نیاز خواهد داشت که وجود یک مراقب و همراه از زمان انجام عمل و تا استراحت در منزل الزامی است .

افراد مختلف از دو نوع فرم بینی برخوردار هستند ، یا بینی گوشتی دارند و یا بینی استخوانی ؛ در بینی استخوانی استخوان و غضروف ها محکم تر و غالب بر پوست بینی بوده ، ولی بر عکس آن ، در بینی گوشتی ، پوست ضخیم بر استخوان و غضروف ها غالب می باشد .

جراحی زیبایی بینی در افراد دارای فرم بینی استخوانی نتیجه ی مطلوب تری از عمل را حاصل خواهد نمود .

بررسی و معاینه ی بینی در جلسه ای توسط پزشک به منظور تعیین روش مناسب برای انجام عمل ، گوشزد نمودن توصیه های مراقبتی بعد از عمل ، برآورد هزینه ی عمل و انجام آزمایشات لازم برای بررسی وضعیت سلامت بیمار صورت می پذیرد .

در صورتی که فرم بینی فرد نتیجه ی رضایت بخشی را در پیش رو داشته باشد و انتظارات وی هم منطبق بر نتایج آن باشد ، بیمار مورد نظر کاندید جراحی زیبایی بینی خواهد بود .

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه نوع بینی ، میزان نواقص بینی ، دستمزد جراح با توجه به مهارت و تجربه ی کاری ، هزینه های جانبی مانند ویزیت های بعد از عمل و یا درمان های تکمیلی جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب و یا کاهش عوارض احتمالی و هزینه پذیرش در کلینیک تخصصی که عمل در آن صورت می پذیرد ، تعیین می شود .

جراحان پلاستیک برای انجام عمل زیبایی بینی هزینه های هنگفت و متفاوتی را دریافت می کنند که متاسفانه در این زمینه ، قیمت واحد و یکسانی به دلیل عدم نظارت کافی وجود ندارد ، لذا این اگر قصد انجام چنین جراحی زیبایی را دارید ، باید هزینه های عمل و هزینه های جانبی آن را مد نظر داشته باشید .

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *