فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

فرق تکنولوژی بادی جت و اولترازد در لاغری

تکنولوژی بادی جت
  • ۵ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 716 بازدید
[تعداد: 5    میانگین: 2.2/5]

فرق تکنولوژی بادی جت و اولترازد در لاغری

به کمک روش های لاغری موضعی می توان به طور موثری چربی های موضعی انباشته شده در نواحی مختلف بدن را از بین برد ، این چربی ها معمولا در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، از این در این مقاله به بررسی روش های لاغری موضعی نظیر ؛ تکنولوژی بادی جت و اولترازد پرداخته شده است .

تکنولوژی بادی جت

در رابطه با تکنولوژی بادی جت می توان عنوان نمود که در این روش ، دستگاه بادی جت به کمک نیروی بسیار قوی آب موجب جداسازی و خروج سریع سلول های چربی از بدن خواهد شد .

در واقع پزشک متخصص در ناحیه ی تحت درمان با ایجاد بیحسی موضعی و وارد کردن لوله ی بسیار باریک دو میلی متری کانولا موجب ورود آب به صورت کنترل شده و با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی خواهد شد و با پاشیده شدن آب ، چربی ها خرد شده و توسط مکش دستگاه از بدن تخلیه خواهند شد  .

بادی جت شکم

پیکرتراشی با اولترازد برای لاغری

در روش اولترازد پزشک متخصص با ایجاد برش های کوچک ، لوله ی کانولا را به زیر پوست و در محل چربی ها وارد می کند و امواج ماورای صوت از طریق ایجاد حباب در داخل سلول های چربی موضعی موجب نابودی موثر آنها خواهند شد و در نهایت با مکش دستگاه ، چربی از بدن تخلیه می گردد .

فرق تکنولوژی بادی جت و اولترازد در لاغری

  • در روش لاغری بادی جت از قدرت فشار آب برای از بین بردن چربی های موضعی استفاده می شود ، در حالی که نابودی چربی ها در اولترازد به کمک امواج ماورای صوت انجام خواهد شد .
  • عملکرد دستگاه اولترازد بسیار ظریفتر و دقیق از دستگاه بادی جت می باشد .
  • در بادی جت سیستم ضربه ای سبب تخلیه ی چربی ها می شود اما در اولترازد ایجاد حباب در داخل سلول سبب نابودی سلول های چربی خواهد شد .
  • روش بادی جت باید در بیمارستان و با ایجاد بیهوشی موضعی در فرد صورت پذیرد در حالی که در روش اولترازد ، با ایجاد بیحسی موضعی و در مطب می توان به لاغری موضعی نواحی مختلف بدن پرداخت .
  • چربی های تخلیه شده در روش بادی جت دارای بافتی کاملا سالم بوده و می توان از آنها به عنوان فیلر جهت برجسته سازی دیگر نواحی بدن استفاده کرد در حالی که در روش اولترازد چربی های تخلیه شده ، جهت تزریق به بدن مناسب نیستند .

کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *