فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

شرایط کاشت مو و پیوند مو

هزینه و قیمت پیوند مو در تهران
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 33 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

شرایط کاشت مو و پیوند مو

زیباتر نمودن چهره و داشتن موهایی با تراکم ایده آل هدف اصلی از کاشت مو و پیوند مو است . بسیاری از مردان و زنان به ریزش مو دچار هستند که این ریزش مو دارای درجات متفاوتی است که پس از امتحان نمودن مصرف داروها ، شامپوها و مکمل های گوناگون ، فرد با نتیجه نگرفتن به فکر کاشت و پیوند مو خواهد افتاد .روش های مختلفی جهت کاشت و پیوند مو وجود دارد ، برخی از این روش های مانند روش  FIT  و FUT متداول و شناخته شده اند و نتایج قابل قبولی را ایجاد می کنند و برخی روش ها هم جدید و نو ظهور بوده که با توجه به شرایط کاشت مو در فرد می توانند مورد استفاده قرار گیرند .

در روش کاشت و پیوند مو ، پس از جداسازی موهای مورد نیاز جهت کاشت از بانک موی پشت سر فرد ، این موها با دقت بالایی با ایجاد شکاف های ریزی توسط ابزار پزشکی در خط رویش مناسب و طراحی شده پیوند زده می شوند .

شرایط کاشت مو و پیوند مو

کاشت و پیوند مو طبیعی از دیگر روش های ترمیمی مو گران تر بوده اما در مقایسه با هزینه های کلی روش های مختلف غیردائمی که فرد سال ها آنها را امتحان نموده و به نتیجه دلخواه خود دست نیافته است ، هزینه ای معقول خواهد بود که به طور دائمی مشکل ریزش مو و طاسی در فرد را برطرف می سازد .

پس پیوند مو و رشد آنها می توان موهای کاشته را رنگ یا حالت داد ، کوتاه و اصلاح نمود ، در واقع این موها تفاوتی به موهای اصلی فرد نخواهند داشت و در صورت دقت بالا در طراحی خط رویش فرد از ظاهری کاملا طبیعی برخوردار خواهد بود .

شرایط کاشت مو و پیوند مو چیست ؟

● جهت کاشت مو طبیعی ، فرد متقاضی چه زن و چه مرد باید از سلامت جسمی مناسب برخوردار باشد ، به گونه ای که پزشک سابقه ی مصرف داروها و همچنین بیماری های او را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد .

● جهت انجام یک جراحی زیبایی پیوند مو ، فرد باید از بانک موی مناسبی برخودار باشد تا بتوان تراکم لازم و دلخواه بیمار را ایجاد نمود ، از آنجا که نمی توان از موهای فرد دیگری جهت پیوند مو استفاده نمود ، لذا نیاز هست که خود فرد از بانک مناسبی از موهای پشت و اطراف سر برخوردار باشد ، ضخامت ، بلندی و تیره گی این موهای مقاوم به هورمون ریزش در کاشت مو بسیار موثر است .

● از مهمترین شرایط کاشت مو این است که فرد متقاضی کاشت و پیوند مو باید ۲۵ سال به بالا داشته باشد ، زیرا در این سن ریزش مو کند شده و نتیجه ی حاصل از کاشت بهتر خواهد بود .

● فرد متقاضی کاشت مو ، بهتر است که در ناحیه مورد نظر دچار طاسی  درجه ۵ و ۶ باشد ، زیرا ایجاد تراکم مناسب در افرادی که موهای کم پشتی دارند به دلیل عدم کاشت زیاد مو در لابه لای موها ، رضایت بخش نیست .

● از آنجا که موهای کاشته شده به مراقبت بهداشتی و صرف زمان جهت جلوگیری از عفونت نیاز دارند ، لذا سطح اجتماعی بیمار عامل مهمی در کاشت و پیوند مو می باشد  .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *