فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

زاویه دار کردن صورت با پروتز چانه

پروتز چانه
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 695 بازدید
[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]

زاویه دار کردن صورت با پروتز چانه

زاویه دار کردن صورت با پروتز چانه یکی از شناخته شده ترین اعمالیست که بر روی صورت انجام می شود تا بتوان به فرد کمک کرد تقارن و هماهنگی بیشتری بین اجزای صورت و چهره وی پدید آید. بسیاری از جراحی هایی که بر روی صورت افراد انجام می شود با هدف ایجاد یکنواختی و زیباسازی هر چه بیشتر صورت می گیرد.

زاویه دار کردن صورت نقش تاثیرگذاری در قرار گیری و دیده شدن لب ها و بینی دارد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی می باشید که نگران عقب بودن و یا عدم هماهنگی چانه خود با دیگر اعضای صورتتان هستید می توانید به راحتی با پروتز چانه به چهره مطلوب و دوست داشتنی که انتظارش را می کشید، دست یابید.

پروتز چانه

در جراحی زیبایی پروتز چانه می توان به دو گونه عمل کرد: اول اینکه از قسمت داخل دهان و ناحیه لب پایین اقدام به گذاشتن پروتز کرد که موجب پنهان بودن محل جراحی می شود ولی جایگذاری پروتز سخت و احتمال عفونت زیاد است. دوم از خارج پوست و ناحیه بیرونی صورت است که تنها ایراد این امر مشخص بودن مکان برش آن می باشد و عملکرد بهتری می توان در جایگذاری پروتز داشت.

مزایای پروتز چانه

نیم رخ صورت با انجام پروتز چانه به میزان زیادی تغییر می کند و از آنجای که نحوه قرارگیری پروتز در فک پایینی است می تواند سبب بزرگ تر شدن و بهتر دیده شدن و همینطور به جلو آمدن چانه شود.

پروتز چانه برای اینکه اثر چشمگیر تری در زیبایی چهره فرد بگذارد به طور معمول در کنار جراحی بینی نیز انجام خواهد گرفت. بیشتر اشخاصی کاندید مناسب برای پروتز چانه هستند که از عقب بودن و کوچک بودن چانه خود رنج می برند. جالب است بدانید با گذاشتن پروتز چانه به طرز محسوسی از چین و چروک های این ناحیه کاسته می شود و فرد بسیار جوان تر به نظر می رسد.

جراحی زیبایی چانه

پروتز چانه صورت را کمی بلندتر و کشیده تر نشان خواهد داد برای همین پزشک جراح دقت زیادی می کند که بتواند با توجه به سایز های مختلف پروتز های در دسترس نمونه را برگزیند تا بتواند جذابیت بیشتری را به صورت شما هدیه دهد.

هنگامی که چانه برجستگی ویژه ای را بدست می آورد می توان به طور کامل احساس کرد که کل فرم صورت حالت متعادل تری پیدا کرده است. مخصوصا در افرادی که غبغب دارند این موضوع سبب پنهان شدن و کمتر دیده شدن آن خواهد شد.

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *