فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

روش های کاشت مو با دستگاه

بهترین روش ترمیم مو
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 46 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

روش های کاشت مو با دستگاه

در روش های متداول و موفق کاشت مو مانند روش FUT ، پزشک معالج جهت برداشت مو از بانک موی فرد و کاشت آن در خط رویش طراحی شده ، از روش جراحی جهت برداشت نواری فولیکول های مو  و ایجاد شکاف های ریز توسط جراحی برای کاشت فولیکول های پیوندی استفاده می کند . امروزه روش های جدیدتری برای کاشت مو با دستگاه معرفی شده است که مورد استقبال بیماران و پزشکان قرار گرفته است.

کاشت مو با دستگاه

دقت و ظرافت پزشک در حین برداشت و کاشت فولیکول های مو تعیین کننده ی موفقیت عمل زیبایی کاشت مو می باشد که در حین عمل به پزشک فشار و خستگی زیادی وارد می گردد ، از این رو احتمال خطا و آسیب به فولیکول های مو همواره وجود دارد .

در روش جدید کاشت مو با دستگاه مشکلات روش های قدیمی برطرف شده است و با سرعت بالاتری می توان فرآیند کاشت مو را انجام داد .

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک SAFER :

در این روش کاشت مو که نیازی به جراحی نیست ، با استفاده از مکش میکرو پانچ های دستگاه الکتروپنوماتیک  عمل برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی به طور کاملا اتومات و سریع انجام می شود .

با بیحسی موضعی  و کوتاه نمودن منطقه ی موهای بانک پشت سر فرد ، به کمک دستگاه عمل برداشت فولیکول های مو صورت می پذیرد ، سپس موهای استریل شده در دستگاه توسط پانچ های آن بدون نیاز به جراحی برای ایجاد شکاف در خط رویش طراحی شده توسط پزشک با سرعت بالایی  پانچ می گردند .

با کمک دستگاه اتوماتیک SAFER  ، پزشک می تواند گرافت های ۱۰۰ درصد سالم را از بانک موی پشت سر فرد در کمترین زمان ممکن خارج نماید .

به هنگام کاشت فولیکول ها توسط دستگاه اتومات کاشت مو ، با سرعت بالایی هر گرافت توسط  پیستون تنظیم شده ای در یک سوراخ پانچ شده قرار می گیرد .

روش کاشت مو با دستگاه اتوماتیک SAFER شبیه به روش کاشت مو به شیوه ی FIT می باشد که در آن نیز از دستگاه دستی پانچ استفاده می شود ، با این تفاوت که عمل برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی با سرعت بالاتری بدون خستگی و خطای پزشکی و نیز با درصد بالای فولیکول های استخراج شده ی سالم صورت می پذیرد .

با کمک دستگاه اتوماتیک SAFER ، زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو به نصف رسیده و بیمار درد کمتری را تحمل خواهد کرد .

سرعت ،دقت ، غیرتهاجمی بودن ، خونریزی کمتر، دوره ی نقاهت کوتاه تر ، مدیریت کلی اجرای تکنیک عمل ، عدم خستگی چشمی پزشک ، درد کمتر و موفقیت بالاتر از مزایای استفاده از روش کاشت مو توسط دستگاه اتوماتیک SAFER  نسبت به دیگر روش های متداول کاشت مو می باشد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *