فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

رفع طاسی سر با فیناستراید

رفع طاسی سر
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 289 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 2/5]

رفع طاسی سر با فیناستراید

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که ممکن است افراد زیادی با آن روبرو شوند.معمولا به دلیل اهمیتی که موها در زیبایی دارند نمیتوان به راحتی از این مشکل گذشت و از آن عبور کرد. طاسی سر میتواند علاوه بر مشکلات زیبایی، مشکلات روحی فراوانی را هم برای فرد به وجود آورد و زندگی فرد را تحت الشعاع قرار دهد. کمبود اعتماد به نفس،افسردگی،استرس و اضطراب مشکلاتی هستند که به دنبال طاسی مو ظاهر خواهند شد.برای همین قبل از هر چیزی باید برای رفع طاسی سر راه حلی را پیدا کرد.

معمولا برای رفع طاسی سر روش های مختلفی توصیه میشود که هر کدام فواید و معایب خود را خواهند داشت .البته از یک روش خاصی نمیتوان برای انواع ریزش موهای استفاده کرد و ابتدا باید دلیل ریزش مو را جویا شد.

رفع طاسی سر با فیناستراید

داروی فیناستراید یکی از داروهایی است که به شدت به ریزش مو مقابله میکند و اثرات قابل توجهی را در رفع طاسی سر دارد.مکانیزم این دارو به این صورت است که با یکی از هورمون هایی که عامل ریزش مو هستند مقابله میکند.

رفع طاسی سر

هورمون DHT هورمونی است که باید جلوگیری از رسیدن مواد مغذی به مو باعث میشود تا موها دچار ریزش شوند.در واقع یکی از دلایل اصلی ریزش مو زیاد شدن هورمون DHT در بدن است که داروی فیناستراید با کاهش این هورمون باعث میشود تا ریزش مو در موارد زیادی درمان شود و حتی با خوردن آن از ریزش مو جلوگیری کرد و به رفع طاسی سر پرداخت.

مدت زمان درمان طاسی سر با فیناستراید

بهتر است قبل از هر چیز به این نکته اشاره شود که فیناستراید به هیچ وجه به درمان ریزش مو منجر نمیشود و نمیتواند به طور کامل این مشکل را مرتفع سازد.تنها کاری که فیناستراید انجام میدهد این است که به صورت موقت میتواند هورمون هایی را که باعث ریزش مو میشوند را کاهش دهد و به این طریق باعث رفع طاسی سر شود که با کنار گذاشتن فیناستراید دوباره این مشکل به وجود خواهد آمد.

برای همین برای این که فیناستراید برای درمان ریزش مو موثر واقع شود باید به صورت مداوم و روزانه آن را مصرف کرد.به این شکل میتوان از این دارو به عنوان روشی دائمی برای رفعی طاسی سر استفاده نمود.

درمان گیاهی طاسی سر

از چه روش های دیگری میتوان برای رفع طاسی سر استفاده کرد؟

برای رفع طاسی سر روش های مختلفی وجود دارد که میتوان از آن استفاده کرد.مثلا از داروهای گیاهی که عوارض کمی دارند استفاده کنید.یا به کاشت مو بپردازید.به هر حال هرکدام از این روش ها معایب و مزایایی خواهند داشت که شما را به استفاده از یکی از آنها خواهد کشاند.

کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *