فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

رفع شلی پوست بعد از زایمان با لیزر پوست شکم

شلی پوست شکم بعد از زایمان
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 136 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 3/5]

رفع شلی پوست بعد از زایمان با لیزر پوست شکم

در دوران بارداری به منظور ایجاد فضای مناسب جهت رشد جنین ، شکم مادر با رشد جنین بزرگ و بزرگتر می گردد ، خاصیت الاستیسیته پوست کم می شود و در نتیجه پس از زایمان پوست شکم دچار افتادگی و شل شدگی خواهد شد ، لذا این نگرانی برای مادر وجود دارد که آیا می توان به اندام قبل از بارداری دست یافت ، در همین راستا در این مقاله ، رفع شلی پوست بعد از زایمان با لیزر پوست شکم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

هنگامی که در اثر حاملگی ، کشیدگی پوست افزایش می یابد ، کلاژن و الاستین پوست آسیب دیده و پوست قابلیت جمع شدن خود را از دست می دهد ، لذا پس از زایمان ، با از دست داد مقدار زیاد وزن ، پوست اضافی شکم آویزان و شل خواهد شد ، به طوری که هر چه کاهش وزن بیشتر باشد ؛ شل شدن پوست نیز بیشتر خواهد بود .

ناراحتی فیزیکی ، کاهش فعالیت بدنی ، سوزش پوست و اختلال عملکرد آن و تصویر نامناسب بدن از جمله اثرات منفی پوست شل ناحیه ی شکم می باشد .

لیزر پوست شکم بعد از زایمان

لیزر پوست شکم

در رابطه با لیزر پوست شکم می توان عنوان نمود که به کمک جلسات لیزر درمانی می توان به جوانسازی و سفت کردن پوست شکم پس از زایمان یا کاهش وزن سریع پرداخت .

در اثر لیزر ، کشش و سفتی پوست بازیابی خواهد شد و فرد از ظاهر خود احساس رضایت خواهد کرد .

در اثر لیزر درمانی پوست ناحیه شکم ، تولید کلاژن و الاستین تامین کننده ی حالت کشسانی و ارتجاعی پوست تحریک خواهد شد و از طریق فرآیند ترمیم طبیعی بدن ، جوانسازی پوست و جمع شدگی پوست رخ خواهد داد .

جهت تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین در لایه درم پوست ، گرمای حاصل از لیزر با نفوذ از سطح پوست لایه اپیدرم به لایه درم وارد شده و تغییرات مثبتی را ایجاد خواهد کرد  .

پس از اتمام جلسات درمانی مورد نیاز و پس از تکمیل فرآیند کلاژن سازی بدن طی چند ماه ، پوست شکم کم کم شروع به سفت و جمع شدن خواهد کرد ؛ به گونه ای نتایج بسیار مطلوبی از این نوع درمان غیرجراحی حاصل خواهد شد .

جهت رفع شل شدگی پوست شکم ، انواع لیزر وجود دارد که با توجه به شدت افتادگی پوست ،  مهارت پزشک متخصص ، تکنیک مناسب و لازم برای درمان و … لیزر مناسب انتخاب خواهد شد .

لیزر پوست شکم

تعداد جلسات لیزر درمانی شکم افتاده

تعداد جلسات لیزر درمانی برای افتادگی پوست شکم ، با توجه به نوع لیزر و قدرت آن ، شدت افتادگی پوست و واکنش بدن به درمان با لیزر ، تعیین خواهد شد .

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

برچسب‌ها

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *