فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

دستگاه لیزر رشد مو ، بهترین روش تقویت مو

لیزر رشد مو
  • ۶ آبان ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 424 بازدید
[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

دستگاه لیزر رشد مو ، بهترین روش تقویت مو

لیزر رشد مو یک روش جدید برای درمان ریزش مو، آلوپسی و طاسی موی سر مردان و زنان می باشد. متخصصان پوست و مو همواره به دنبال بهترین روش های برای درمان مشکلات مو هستند و این روش در حال حاضر به عنوان بهترین روش تقویت مو مطرح می باشد.

ریزش مو چیست؟

اگر روزانه صد عدد از موهای خود را در هنگام شانه زدن و یا شستشو از دست می دهید، این حالت طبیعی است ولی اگر ریزش مو از این تعداد نیز فراتر رود ممکن است دلیلی برای نگرانی وجود دارد و شما نیاز به درمان داشته باشید.

ریزش مو در مردان و زنان به دلایل مختلف ممکن است اتفاق بیوفتد و به همین دلیل روش های درمان برای تمامی افراد یکسان نیس و تنها با مراجعه به متخصص درمان مشکلات مو می توان علل ریزش مو را شناسایی کرده و آن را درمان نمود.

لیزر رشد مو

بطور کلی ریزش مو در میان مردان شایع تر است و دلیل آن نازک تر بودن ریشه موی مردان میباشد. تحقیقات نشان داده که موهای مردان ۹۵ درصد نازک تر از موهای زنان می باشد.

لیزر رشد مو چیست؟

لیزر رشد مو یک دستگاه پزشکی است که از تکنولوژی لیزر بالینی قوی برای درمان موهای نازک استفاده می شود. این دستگاه کاربرد مؤثری در درمان آلوپسی آندروژنیک در میان مردان و زنان دارد. لیزر رشد مو از جمله روش های غیر تهاجمی، بدون درد و بدون خون ریزی برای تحریک رشد موها محسوب می گردد.

دستگاه لیزر رشد مو بسیار سبک، راحت و با دوام است و از جمله روش های ایمن برای درمان مشکلات مربوط به مو می باشد که نتایج قطعی خواهد داشت. اگرچه نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد اما میتوان انتظار داشت که رشد قابل ملاحظه ای در مدت ۳ الی ۶ ماه مشاهده گردد.

انرژی نور توسط فولیکول های مو جذب می شود تا میزان متابولیسم سلولی افزایش یابد. این فرآیند بیوشیمیایی فاز رشد چرخه رشد مو را گسترش می دهد و موهای خفته را مجدداً فعال میکند تا مبارزه با ریزش مو، طاسی و سایر مشکلات مو را شروع کند.

دستگاه کلاه لیزری

اگر تمامی روش های درمان مشکلات مو را امتحان کرده اید و نتیجه ای نگرفته اید حتماً روش لیزر رشد مو را نیز امتحان کنید و از نتایج مثبت آن لذت ببرید.

جلسات لیزر رشد مو

استفاده از این دستگاه در جلسات ۲۵ دقیقه ای انجام می شود اما تعداد جلسات مورد نیاز به شدت مشکلات مو وابسته است و بعد از انجام جلسه مشاوره میتوان تعداد جلسات مورد نیاز را مشخص نمود.

کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *