فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

درمان ورم پس از کاشت مو های سر

ورم پس از کاشت مو
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 2187 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 2.3/5]

درمان ورم پس از کاشت مو های سر

عمل های زیبایی همواره با عوارض و مشکلاتی همراه هستند که آگاهی از مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل می تواند در پیشگیری از عوارض و بهبودی سریع تر پس از عمل  بسیار موثر واقع شود ، از این رو در این مقاله ، درمان ورم پس از کاشت مو های سر به عنوان یکی از عوارض پس کاشت مو ، مورد بررسی قرار گرفته می شود .

کاشت موی طبیعی

عمل کاشت مو با روش ها و ابزار مختلفی انجام می شود ، اما در کلیه روش ها ، لازم است مو همراه با فولیکول آن از پوست پشت سر خارج شود و در شکاف ریزی در جلوی سر کاشته شود ، یعنی عملیات برداشت و کاشت فولیکول پیوندی ، با برش و جراحی همراه خواهد بود ، قبل از عملیات برداشت و کاشت مو ، با تزریق بیحس کننده ، در محل بیحسی موضعی ایجاد می گردد تا فرد حین عمل ، دردی را احساس نکند و پزشک به راحتی بتواند عملیات کاشت و برداشت مو را انجام دهد .

علت ورم کردن سر بعد از کاشت مو

ورم پس از کاشت مو

تزریق مکرر بیحس کننده موضعی در زیر پوست سر ، سبب ورم پیشانی پس از کاشت مو خواهد شد که عارضه خطرناکی نبوده و به راحتی می توان آن را برطرف نمود.

یکی از عوارض کاشت مو ، در اثر ایجاد بیحسی لازمه ، ورم پیشانی است. این تورم از پیشانی شروع شده و ممکن است تا اطراف چشم ها نیز برسد ، به طور معمول ، ورم پس از کاشت بسیار خفیف می باشد و افراد بسیاری نیز آن را تجربه نمی کنند ، با این حال می توان آن را به راحتی برطرف نمود .

به منظور درمان ورم پس از کاشت مو ،تا ۲۴ ساعت از کمپرس سرد بر روی پیشانی و ناحیه ی کاشت مو استفاده کنید ، مایعات و آب کرفس بنوشید و داروهای تجویزی پزشک معالج را که شامل ؛ قرص کورتون و یا تزریق آمپول دگزامتازون است ، استفاده کنید .

درمان ورم سر بعد از کاشت مو

پیشگیری از ورم پس از کاشت مو

به منظور پیشگیری از ورم پس از کاشت مو ، تا ۵ روز از خم کردن سر باید خودداری کرده و از برخورد سر به هر وسیله باید جلوگیری کرد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *