فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

ریزش مو کف سر را با کاشت موی ثابت درمان کنید

کاشت موی ثابت
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 408 بازدید
[تعداد: 5    میانگین: 3.2/5]

ریزش مو کف سر را با کاشت موی ثابت درمان کنید.

هنگامی که مو به صورت غیرطبیعی و بیش از حد نرمال ریزش نماید و دیگر مویی جای آن رشد نکند ، ریزش مو اتفاق می افتد که در نتیجه حالت بی مویی یا طاسی پس از مدتی ، ایجاد می شود ، در این مقاله کاشت موی ثابت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت موی ثابت

کاشت موی ثابت

در رابطه با کاشت موی ثابت می توان گفت ، هنگامی که ریزش مو بروز می دهد ، علل مختلفی مانند زمینه ی ژنتیکی ، کم خونی ، پرکاری و کم کاری تیروئید ، زایمان و شیردهی ، رژیم های سنگین و غیراصولی ، لاغری سریع ، بیهوشی و جراحی وسیع ، مصرف برخی داروها ، بیماری های پوستی مانند پسوریازیس ، آلرژی های پوست سر ، کمبود برخی ویتامین ها و … می تواند موجب این ریزش مو گردد که در بسیاری از موارد با از بین بردن  و درمان عامل ایجاد کننده ی ریزش مو ، می توان ریزش مو را متوقف ساخت و شاهد رشد مجدد موها بود .

تنها در مواردی مانند زمینه ی ژنتیکی که ریزش مو به درمان دارویی ، خوراکی و یا موضعی پاسخ مثبت نمی دهد ، روش کاشت موی ثابت توصیه می گردد و تا زمانی که علت ریزش مو مشخص و متوقف نگردد ، نمی توان به کاشت موی ثابت اقدام نمود ، زیرا در این صورت موهای پیوندی نیز پس از مدتی خواهند ریخت .

روش های کاشت موی ثابت

روش های مختلفی جهت کاشت موی ثابت وجود دارد ، به هر حال در هر روشی که انتخاب شود ، موهای مورد نیاز جهت کاشت ، از ناحیه پشت سر که در برابر هورمون ریزش مقاوم هستند ، برداشته می شود ، پس از جدا سازی ناخالصی ها از مو و استریل کردن فولیکول ها ، با ایجاد بیحسی موضعی ، متخصص با دقت بالایی موهای پیوندی را در خط رویش طراحی شده نواحی مختلف سر از جمله کف سر از طریق جراحی یا دستگاه می کارد .

کاشت مو به روش FUE

جهت پیوند مو به نواحی جلوی سر ، کف سر و کناره های سر ، از موهای پشت سر که در برابر هورمون ریزش مقاوم هستند ، استفاده می شود .

پس از کاشت مو در هر ناحیه ای از سر ،  شخص طی ۲ الی ۵ روز می تواند به محل کار خود بازگردد و موهای پیوندی طی یکی دو هفته بعد خواهند ریخت و پس از چند ماه رشد ، نتیجه نهایی پیوند مو ، بین ۹ الی ۱۲ ماه بعد از کاشت مو نمایان خواهد شد .

همواره جهت کاشت موی ثابت که از موی طبیعی خود فرد استفاده می گردد ، برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب از این عمل زیبایی لازم است که کاشت مو توسط متخصصان باتجربه و دارای مهارت لازم صورت پذیرد ، زیرا این عمل به دلیل حساسیت موهای پیوندی از جمله عمل های است که به دقت بالایی نیاز دارد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *