فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش

خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 67 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش

بوتاکس داروی بدست آمده از سم بسیار قوی و کشنده ی بوتولینوم می باشد که از خاصیت فلج کننده گی و پرکنندگی آن جهت آرام کردن عضلات فعال و پرکار و ترمیم ، چین و چروک های صورت مخصوصا خطوط پیشانی و خطوط پاکلاغی اطراف چشم ، استفاده می شود ، به طور کلی بوتاکس کاربردهای درمانی زیبایی متعددی دارد ، از این رو در این مقاله ؛ خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بوتاکس برای درمان جای جوش

بوتاکس برای جای جوش

در رابطه با تزریق بوتاکس برای جای جوش می توان عنوان نمود که فرو رفتگی های حاصل از جوش ها ، صورت را بسیار ناهموار و پیر خواهند کرد ، لذا درمان این چاله های کوچک در جوانسازی و زیباسازی پوست صورت تاثیر بسزایی دارد ، با تزریق بوتاکس به کمک تزریقات متعدد به زیر پوست در ناحیه ی جای جوش ها ، به طور موثری می توان از خاصیت پر کنندگی بوتاکس جهت ترمیم جای جوش ها استفاده نمود .

ماندگاری بوتاکس در تزریق به جای جوش در مقایسه با ژل ها و چربی دوام بیشتری خواهد داشت زیرا چربی و ژل ها به راحتی پس از مدتی جذب بدن خواهند شد .

بهره گیری از هر عمل زیبایی با مزایا و عوارضی همراه خواهد بود که بهتر است فرد ، قبل از اقدام به هر گونه عمل زیبایی ؛ به طور کامل در رابطه با تاثیرات عمل زیبایی ، از خطرات و هزینه های آن آگاهی داشته باشد .

خطرات تزریق بوتاکس برای جای جوش

خاصیت از کار انداختن عضلات فعال و آرام کردن آنها بیشترین کاربرد درمانی بوتاکس می باشد ، لذا هنگامی که با تزریق بوتاکس در جای جوش ، به درمان این عارضه پرداخته می شود ، چنانچه از مقدار زیادی ماده ی بوتاکس در وسعت زیادی از صورت استفاده گردد ، صورت حالت و حرکات طبیعی خود را از دست خواهد داد و این خود باعث مصنوعی شدن حالت خنده ، اخم ، نگرانی و …. در فرد خواهد شد .

همچنین اگر ماده ی بوتاکس در اثر عدم تجربه و مهارت لازم پزشک معالج به مقدار مشخص و در عمق مناسبی از پوست صورت نگیرد ، موجب واکنش آلرژیک بدن به آن خواهد شد .

تورم و کبودی بیش از حد ، از دیگر خطرات استفاده ی بوتاکس در محل جوش ها می باشد .

تزریق بوتاکش برای درمان آکنه

هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش

هزینه تزریق بوتاکس برای درمان جای جوش ؛ با توجه به نوع بوتاکس مورد استفاده ، میزان بوتاکس مورد نیاز ، وسعت ناحیه تحت درمان و دستمزد پزشک معالج تعیین می شود .

این نوع عمل زیبایی تحت پوشش بیمه قرار ندارد زیرا از جمله عمل های غیرضروری محسوب می شود و به دلیل نداشتن تعرفه ی پزشکی مشخص این عمل زیبایی ، در کلینیک های زیبایی با توجه به مهارت و تجربه ی پزشک معالج و موقعیت کلینیک ، با قیمت های متفاوتی روبرو هستیم .

عمل زیبایی هایفو و کسب نتیجه از این عمل تا حد زیادی به نوع مشکلات پوست و میزان مشکلات بستگی خواهد داشت و معمولا ماندگاری آن تا دو سال تخمین زده می شود و به دلیل ادامه روند پیری پوست بعد از گذشت مدتی دوباره پوست دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و به هایفوتراپی و یا هر روش دیگری جهت جوانسازی نیاز خواهد داشت.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *