فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

خطرات مصرف الکل و سیگار بعد از کاشت مو

عوارض سیگار پس از کاشت مو
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1197 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]

خطرات مصرف الکل و سیگار بعد از کاشت مو

عمل کاشت مو از جمله عمل هایی است که فاکتورهای زیادی در موفقیت آن تاثیرگذار هستند ، مراقبت های بعد از کاشت مو از جمله ی این فاکتورهای موثر می باشد ، لذا جهت انجام یک عمل کاشت موی باید کلیه توصیه های مراقبتی لازم ، رعایت گردد ، در این مقاله خطرات مصرف مشروب و سیگار بعد از کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

در یک عمل کاشت مو ، فولیکول هایی از بانک موی واقع در پشت سر با استفاده از ابزار خاصی از عمق پوست برداشته می شود و در نواحی طاس یا کم پشت توسط پزشک متخصص کاشته می شوند ، تا پیوند مناسب فولیکول ها با بدن ، مدتی طول می کشد ، در این مدت باید نکات مراقبتی ارائه شده از سوی پزشک معالج توسط بیمار رعایت گردد .

سیگار بعد از کاشت مو

خطرات مصرف الکل پس از کاشت مو

مصرف انواع مشروبات الکلی به دلیل داشتن الکل نوع اتانول یک خطر جدی برای افزایش خونریزی است ، زیرا اتانول بر روی پلاکت های خون و عوامل مولکولی لخته شون خون تاثیرگذاشته و سبب خونریزی بیش از حد بعد از کاشت مو که با ایجاد زخم هایی همراه می باشد ، خواهد شد .

عوارض استعمال سیگار بعد از کاشت مو

از آنجا که استعمال سیگار سبب ؛ تاخیر در ترمیم زخم ، کاهش جریان خونرسانی پوست سر ، انقباض عروق حاصل از نیکوتین سیگار ، قدرت کم حمل اکسیژن خون به دلیل افزایش مونوکسیدکربن در خون و کند و مختل کردن رشد موهای پیوندی می گردد ، لذا بهتر است از مصرف سیگار بعد از کاشت مو به مدت دو الی چهار هفته و یک ماه قبل از عمل خودداری گردد .

خطرات الکل بعد از کاشت مو

نتایج حاصل از عدم مصرف مشروب و سیگار

با کنار گذاشتن مشروبات الکلی و سیگار ، درصد موفقیت کاشت موی طبیعی افزایش خواهد یافت و بدون نگرانی از خونریزی و آسیب رساندن به گرافت های پیوندی بسیار حساس می توان ، نتایج قابل قبولی را عمل زیبایی کاشت مو انتظار داشت .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *