کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو

کلینیک ایران نوین

مدعی هستیم که با بکارگیری علمی ترین و جدیدترین تکنیکهای کاشت مو و استفاده از تجربه 14 ساله مجرب ترین متخصصان کاشت مو در ایران، بهترین نتایج را ارائه کنیم.

پیوند موچیزی که انتظارش را دارید

بیشتر ما مطمئن هستیم که همیشه سد هایی جلوی راهمان هستند برای سلامتی و جوانی مان !! و این مساله تا زمانی که نشانه های آن را از بین ببریم وجود دارد.

برای بسیاری از مردم کاشت مو می تواند ظاهری در نهایت کاملتر رو برگرداند.

اگر کچل شدن واقعا شما را اذیت می کند ، عمل کاشت می تواند یکی از راه هایی باشد که به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری نسبت به ظاهرتان می دهد ، اما ابتدا باید با دکترتان درباره چیزی که انتظار دارید در طول عمل و بعد از جراحی مشورت کنید.

کاشت مو چیست؟

یک نوع جراحی می باشد که در آن مو را در نواحی کم موی سر و یا خالی ( بدون مو ) قرار می دهند .

پزشکان در آمریکا این عمل را از دهه ی 1950 انجام می دهند اما تکنیکها در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده اند.

شما معمولا این عمل رو باید در مطب پزشک انجام بدهید. در ابتدا جراح پوست سر شما را تمیز می کند و داروهای بی حسی را تزریق می کند که پشت سرتان بی حس شود.پزشکتان یکی از دو روش کاشت ( FUT , FIT   ) را برایتان انتخاب می کند.

با روش FUT   جراحان یک نوار 6 تا 10 اینچی از پشت سرتان بر می دارند . نوار فوق را کناری نگه می دارند و پوست را با بخیه می بندند. این ناحیه فورا با موهای دور آن مخفی می شود.

در مرحله ی بعدی تیم جراحان نوار جدا شده پوست سر رو به 500 تا 2000 گرفت کوچک ( Graft   Small)  تقسیم می کنند. ( بصورت تک تک یا دسته های چند تایی ) تعداد و نوع گرفتی که شما از سرتان می توانید بردارید به نوع مو ، کیفیت ، رنگ و سایز ناحیه ای که شما در آن کاشت را می خواهید انجام دهید بستگی دارد.

اگر شما روش FIT   را انجام می دهید ، تیم جراحی پشت سرتان را شیو می کنند. سپس فولیکولهای موهایتان را از آنجا به صورت دانه به دانه بر می دارند. آن ناحیه خوب خواهد شد و فقط نقطه های کوچکی هستند که موهای موجودتان آنها را می پوشانند.

بعد از این قسمتها هر دو فرآیند مثل هم هستند . پس از آماده شدن گرفتها ، جراح ناحیه ای را که قرار است مو در آنجا قرار بگیرد تمیز و بی حس می کند سپس سوراخها یا روزنه هایی را با استفاده از چاقوی جراحی یا سوزن ( پانچ ) ایجاد می کند و با ظرافت تمام هر گرفت ( Graft ) را در یکی از سوراخها قرار می دهد.  همچنین جراح از دیگر اعضای تیم برای کاشتن گرفتها(Grafts) کمک خواهد گرفت.

بستگی به اندازه ی ناحیه ای که شما می خواهید کاشت را انجام بدهید ، پروسه ی کاشت زمان خواهد برد ( حدود 4 الی 8 ساعت ) شما ممکن است بعدا به یک مرحله دیگر عمل کاشت نیاز داشته باشید. اگر ریزش مویتان ادامه پیدا کند یا اینکه تصمیم داشته باشید موهای ضخیم تری داشته باشید.

منبع : کلینیک ایران نوین

تگها : کاشت مو , کاشت ابرو , پیوند مو
پشتیبانی آنلاین