فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

جوانسازی پوست چشم با تزریق ژل به پلک

تزریق ژل به پلک
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1894 بازدید
[تعداد: 30    میانگین: 2.2/5]

جوانسازی پوست چشم با تزریق ژل به پلک

جوانسازی پوست چشم به دلیل حساسیت و نازکی پوست این ناحیه از صورت ؛ در زیبایی چشم  و شادابی چهره بسیار موثر می باشد ، از این رو در این مقاله ، مزایای جوانسازی پوست چشم با روش تزریق ژل به پلک مورد ارزیابی قرار گرفته شده است .

تزریق ژل به پلک

در رابطه با تزریق ژل به پلک می توان عنوان نمود که برای کاهش گودی زیر چشم می توان از برخی روش های زیبایی نظیر ؛ تزریق ژل استفاده کرد ، این روش  از بهترین راهکارها برای پرکردن گودی و رفع سیاهی اطراف چشم به شمار می رود که به طور موثری با تزریق ژل می توان موجب جوانسازی پوست چشم ، رفع چروک و تیرگی دور چشم شد ، لذا با ما در این مقاله همراه باشید .

از جمله رایج ترین شکایات بیماران و مراجعین به کلینیک های زیبایی و پوست و مو گودی زیر چشم  می باشد که این عارضه هم در سنین جوانی  و هم در سنین پیری دیده می شود و باعث مسن تر نشان داده شدن ، چهره ی فرد می گردد .

تزریق ژل به پلک

علت گودی و تیرگی اطراف چشم

به طور کلی می توان گفت که ، عمدتا در اثر افزایش سن پلک‌های زیرین و گونه‌ ما رفته رفته گود می شوند ، به این مناطق گود شده  ناودان اشکی نیز می گویند که غالبا به دلیل منعکس شدن نور ، نسبت به پوست اطراف تیره تر بوده و  در برخی افراد حتی در سنین در جوانی نیز این عارضه ایجاد  می شود .

تیرگی و گودی زیر چشم، در صورت عدم فعالیت کافی ، اضطراب، بیماری مزمن ، مصرف مواد مخدر و اختلالات خواب شدت خواهد یافت ، لذا درمان به موقع آن بسیار مهم می باشد .

تزریق ژل به صورت

در مورد کاربرد تزریق ژل به صورت باید متذکر شد که تزریق ژل تنها برای بخشی از چهره مانند زیر چشم و فقط برای محو کردن خط های موجود در ناودان اشکی استفاده می‌شود و تاثیرات مثبتی را در پی خواهد داشت .

تزریق ژل به پلک پایین چشم برای درمان تیرگی اطراف چشم ، می تواند در مطب یا کلینیک زیبایی انجام شود که در برخی افراد لازم است این عمل ، با عمل بلفاروپلاستی صورت پذیرد.

افرادی که چین و چروک زیادی زیر چشم  دارند مى توانند ، در کنار تزريق ژل ، از روش پی آر پی و لیزر فرکشنال استفاده کنند ،  چون پی آر پی در کنار زیباسازی و از بین بردن چروک، می تواند به صورت قابل قبولی ، سیاهی اطراف چشم درمان کند .

از روش جوانسازی تزریق ژل می توان برای رفع گودی پشت پلک بالا نیز استفاده کرد .

نتایج مثبت حاصل از تزریق ژل بیان می دارد که در افرادی که چشمانی گود و فرورفته دارند تزریق ژل مفیدترین روش برای درمان قطعی این عارضه به شمار می آید .

همچنین افرادی که به خاطر عمل زیبایی پلک پایین با کشیدگی این ناحیه مواجه شده اند و شب هنگام چشمانی نیمه باز دارند با استفاده از تزریق ژل به زیر چشم می توانند این مشکل را برطرف نمایند .

جوانسازی پوست چشم با تزریق ژل

تزریق اصولی ژل توسط پزشک متخصص

عمل زیبایی تزریق ژل در زير چشم ، باید توسط پزشک متخصص پوست ماهر و دارای تجربه ی کافی با آشنایی کامل به تکنیک تزریق انجام شود ، چون در اثر تزریق اشتباه ژل یا بی کیفیت بودن آن ، ناهموارى و پف دايمى در صورت فرد ایجاد خواهد شد.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *