فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

جراحی کوتاه کردن پیشانی با کاشت مو

عمل جراحی کاشت مو
  • ۲۳ دی ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 733 بازدید
[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

جراحی کوتاه کردن پیشانی با کاشت مو

کوتاه کردن پیشانی مردان با کاشت مو

همانطور که میدانید ریزش مو مشکلات بسیار زیادی را با خود به دنبال دارد که یکی از آنها بلند شدن ناحیه پیشانی به دلیل از دست دادن موها می باشد. اما خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که برطرف کردن مشکلات خیلی دور از دسترس نیست. از همین رو در این رابطه باید بدانید که کاشت مو به شما کمک می کند تا به کوتاه کردن پیشانی خود بپردازید و این مشکل را برطرف کنید. نکات زیادی وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید از جمله اینکه کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود انتخاب اینکه از کدام روش استفاده کنید به پزشک شما و با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد صورت می پذیرد.

طراحی خط مو در کاشت مو

طراحی خط مو در کاشت مو

هزینه کاشت خط رویش مو

مسلما به این مسئله واقف هستید که هزینه کاشت مو یکی از مهمترین مسائلی است که این روزها افراد به آن میپردازند زیرا عدم هماهنگی هزینه ها و بودجه در نظر گرفته شده میتواند باعث کنسل شدن عمل شود. اما نکته ای که در این راستا وجود دارد این است که برای تعیین هزینه ها عوامل بسیار زیادی دست به دست هم می دهند. در رابطه با کاشت مو باید بدانید اینکه شما از چه روشی برای انجام این عمل استفاده میکنید و یا اینکه پزشک شما تا چه اندازه در انجام کارها تخصص و مهارت دارد همچنین موقعیت قرارگیری کلینیک مورد نظر تا حدود زیادی در تعیین هزینه های عمل و کوتاه کردن پیشانی با کاشت مو تاثیرگذاراست. در این بین نباید از هزینه های پرسنل، تجهیزات و… غافل شوید. برای عمل کوتاه کردن پیشانی در ابتدا باید طراحی خط مو به گونه ای انجام شود که طول پیشانی کوتاه تر شود.

جراحی کوتاه کردن پیشانی با کاشت مو

جراحی کوتاه کردن پیشانی با کاشت مو

مزایای کاشت مو

پس از اینکه در رابطه با هزینه کوتاه کردن پیشانی با کاشت مو توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم مسئله ای که در این میان وجود دارد این است که آیا انجام این عمل همواره مزایایی را برای بیمار به همراه دارد؟ در این رابطه باید بدانید که هر عملی با مزایایی همراه است. از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا به معرفی آنها بپردازیم:

  • هیچگونه عوارضی را برای بیمار به همراه ندارد.
  • با استفاده بی حسی موضعی انجام می شود.
  • درد و خونریزی را در حین عمل برای بیمار به دنبال ندارد.
  • موهایی طبیعی و زیبا را پدید می آورد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *