تقویت مو با روغن زیتون

تقویت مو با روغن زیتون

تقویت مو با روغن زیتون

داشتن موهای پرپشت با تراکم مناسب ، نیازمند رسیدگی منظم به موها می باشد ، از این ررو  تقویت مو ها روش مناسبی برای داشتن موهای خوش حالت و زیبا است .

روغن زیتون با طیف وسیعی از خاصیت های خود ، در محصولات زیبایی و آرایشی فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد.تقویت مو با روغن زیتون

از روغن طبیعی زیتون می توان به طور موثری برای حفظ زیبایی و سلامتی بدن استفاده نمود 

جهت تقویت ریشه ای موها ، می توان از روغن پر خاصیتی چون روغن زیتون استفاده نمود .

استفاده آسان و ساده از روغن زیتون که به عنوان یک تقویت کننده و نرم کننده ی طبیعی مو محسوب می شود ، نتایج بی نظیری را در موها ایجاد خواهد نمود.

 برای استفاده از روغن زیتون جهت تقویت مو ها می توان از روش های زیر استفاده نمود :

● نصف فنجان روغن زیتون را در ظرفی ریخته و به مدت 20 ثانیه کمی گرم کنید ، پس از خنک شدن روغن ، مقدار کمی از آن را کف دست ها مالیده و با توجه به جنس موهای خود شروع به ماساژ دادن موهای خود کنید ؛ اگر پوست خشکی دارید ، می توانید روغن زیتون را با ریشه ی موها نیز ماساژ دهید و اگر موهای چربی دارید از فاصله ی چند سانتی متری ریشه ی موها شروع به ماساژ دادن کنید ، در نهایت با پوشاندن موها با یک کلاه پلاستیکی به مدت 30 دقیقه به موها فرصت جذب روغن زیتون را داده و با شست وشوی موها با شامپوی مناسب از نتیجه ی حاصل لذت ببرید .

با این روش موها به طور موثری نرم تر و براق تر خواهند شد و سریع تر از قبل به راحتی حالت می گیرند .

● با مخلوط نمودن ترکیبی از عسل ، سفیده ی تخم مرغ ، لیمو ترش ، حنا ، گزنه و روغن زیتون ، یک ماسک موی عالی و ارزان قیمت تهیه کنید ، این ماسک سبب تقویت پیاز مو ،  توقف ریزش مو ها ،نرمی ، درخشندگی ،  آبرسانی به پوست و ایجاد لطافت در موها می گردد .

● با تغذیه پوست سر توسط روغن زیتون به طور قابل ملاحظه ای می توان ،سموم و آلودگی های ریشه مو را برطرف نمود و مواد مغذی مورد نیاز رشد مو را به ریشه ی موها رساند .

● از ماساژ دادن روغن زیتون با موهای ابرو و مژه ضمن تقویت پیاز موهای این ناحیه از صورت  ، به حفاظت از پوست اطراف چشم نیز کمک می گردد .

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و تقویت مو ایران نوین

تگها : درمان ریزش مو , مراقبت مو

 

پشتیبانی آنلاین