از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

ترمیم مو به معنی جایگزین کردن موهای تهیه شده و بدون نیاز به بانک مو در فرد ، با توجه با ویژگی های جنس ، رنگ ، فرم صورت و... جهت ایجاد تراکم مناسب  است که با کراتین های گیاهی بر روی سر فرد فیکس می گردند .

ترمیم مو با عمل زیبایی کاشت مو و پیوند مو فرق دارد ، در ترمیم مو موهای لازم جهت ایجاد تراکم مناسب به صورت مصنوعی تهیه و استفاده می گردد در حالی که در عمل زیبایی کاشت و پیوند مو ، از فولیکول های طبیعی فرد جهت ایجاد تراکم موردنیاز استفاده می گردد .ترمیم مو به روش FIT

روش FIT ، یکی از روش های متنوع کاشت و پیوند مو می باشد و در دسته ی روش های ترمیم مو قرار ندارد .

با این وجود در این مقاله به تشریح این روش پرداخته می شود : 

کاشت مو به روش FIT

روش FIT از جمله روش های بسیار رایج و متداول کاشت مو می باشد که با آزمایش آن بر روی افراد زیادی از سراسر جهان ، از روش های موفق کاشت و پیوند مو محسوب می گردد .

در روش FIT جراح متخصص ابتدا موهای ناحیه ی اهداء کننده را تراشیده و با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه اهداء کننده و گیرنده ، با دستگاهی به نام پانچ به برداشت فولیکول های مورد نیاز از بانک موی پشت سر فرد می پردازد ، سپس فولیکول ها از ناخالصی هایی چون پوسته و چربی جداسازی شده و پس استریل شدن توسط دستگاه پانج به صورت تک به تک در خط رویش طراحی شده با دقت و ظرافت بالایی کاشت می شوند .

در این روش نیازی به جراحی و بخیه کردن جهت برداشت فولیکول های مو وجود ندارد .

رعایت توصیه های مراقبتی پس از انجام عمل کاشت مو در موفقیت این عمل زیبایی نقش بسیار مهمی دارد .

پس از کاشت مو و گذراندن دوره ی نقاهت ، طی سه هفته موها رشد اندکی خواهند داشت و در ماه سوم و چهارم با وارد شدن به فاز استراحت ، ریزش می کنند و یکسال پس از عمل نتیجه ی عمل کاشت مو مشخص می گردد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تگها : FIT

 

پشتیبانی آنلاین