فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

هزینه و قیمت روش های ترمیم موی موقت

ترمیم موی موقت
  • ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1139 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 3.1/5]

هزینه و قیمت روش های ترمیم موی موقت

ترمیم موی موقت از جمله بهترین متد ها و تکنیک های ارائه داده شده برای افرادی می باشد که بانک موی کافی و متناسبی را در اختیار ندارند. این افراد از آنجایی که نمی توانند برای کاشت مو های خود اقدام کنند لذا به روش های ترمیم مو موقت و یا دائمی روی می آورند. ترمیم مو هر روزه بهترین شیوه ها و جدیدترین تکینک ها را به کار می گیرد تا بتواند موفقیت های بیشتری را بدست آورد.

شاید یکی از موضوعاتی که سبب شود افراد برای ترمیم موی خود اقدام نمایند هزینه آن باشد که نقش تاثیرگذاری در تعداد مراجعه کنندگان برای این امر نیز خواهد داشت. روش های ترمیم موی موقت هر کدام دارای هزینه های خاص خود می باشند و با کیفیت های متفاوتی ارائه داده می شوند. سنجدین این واقعیت که کدام روش ترمیم مو برای فرد مناسب است توسط متخصص پوست و مو در یک کلینیک تخصصی انجام می پذیرد و راهکار های ممکن در اختیار فرد گذاشته خواهد شد تا فرد بتواند تصمیم درستی در مورد این موضوع بگیرد.

ترمیم موی موقت

هزینه ترمیم موی موقت

هم اکنون روش های ترمیم مو با ظریف کاری های خاصی انجام می شوند که هیچکس نمی تواند تشخیص دهد فرد از این روش استفاده کرده و مو هایی که دارد موهای طبیعی خود او نیست. در ترمیم مو در واقع اصل و پایه فرآیند انجام کارتقریبا مشابه است اما آنچه باعث تفاوت در ماندگاری و علی الخصوص قیمت های عرضه شده در روش های ترمیم موی موقت می باشد نوع بکارگیری مواد و چسب هایی است که مو ها را روی پوست سر نگه خواهد داشت.

همچنین میزان مویی که فرد نیاز دارد، کوتاهی یا بلند بودن آن ها، جنس مو همگی می توانند در ردیف عوامل تاثیرگذار در هزینه و قیمت روش های ترمیم موی موقتبه شمار روند و مهم برشمرده شوند.

ترمیم مو تار به تار

ابزاری که برای ترمیم مو های مورد استفاده قرار می گیرد می تواند بر روی کیفیت کار تاثیر قابل توجهی داشته باشد. امروزه روش های ترمیم مو دیگر محدودیت های زیادی را برای افراد بوجود نمی آورند و این امکان را به آن ها می دهند تا بتوانند از استخر، سونا و جکوزی نیز استفاده کنند بدون اینکه لطمه ای به مو های ترمیم شده وارد آید. این ویژگی ها سبب می شود تا نیازمندان به ترمیم مو با پرداخت هزینه ای مناسب بتوانند از داشتن مو هایی زیبا و جذاب لذت ببرند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو  ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *