فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تخمین هزینه تقریبی کاشت موی سر

هزینه جراحی زیبایی کاشت مو
  • ۶ اسفند ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 147 بازدید
[تعداد: 21    میانگین: 2.8/5]

تخمین هزینه تقریبی کاشت موی سر

ریزش مو در آقایان ممکن است به علل مختلفی همچون ریزش موی ارثی یا آندروژنیک ، اختلالات هورمونی ، عادات تغذیه ای نامناسب، استرس، مصرف داروهای شیمیایی مختلف و … اتفاق بیفتند. مراحل اولیه و خفیف ریزش مو توسط داروهای تقویت مو و استفاده از روش های جلوگیری از ریزش مو قابل درمان است. اما در صورتی که این مشکل ادامه داشته باشد و نهایتاً به کم پشتی موهای سر فرد  یا طاسی وی بیانجامد، فرد ناچار به انجام عمل کاشت مو و پیوند مو می گردد. یکی از معضلاتی که ممکن است فرد بیمار با آن روبرو باشد، هزینه تقریبی کاشت مو است. از همین رو، بسیاری از افراد به دنبال کاشت مو ارزان می باشند.

هزینه تقریبی کاشت مو در بهترین کلینیک پوست و مو

هزینه تقریبی کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان اولین اقدام برای تعیین هزینه تقریبی کاشت مو ، پزشک متخصص وضعیت کم پشتی موهای سر بیمار و شرایط بانک موی وی را بررسی نموده و ضمن انتخاب بهترین روش کاشت مو برای فرد، تعداد گرافت های مورد نیاز و سطح لازم برای انجام عمل کاشت مو روی سر را مشخص می نماید. سپس با توجه به فاکتورهای ذکر شده، تعداد جلسات مورد نیاز کاشت مو برای رسیدن به تراکم مطلوب را تعیین نموده و پس از آن اقدام به تعیین هزینه تقریبی کاشت مو می نماید.

فرد بیمار می تواند با استفاده از شرایط ویژه پرداخت مبلغ عمل، از انواع روش های تخفیف کاشت مو استفاده نموده یا عمل کاشت مو اقساطی را انتخاب نماید.

تخمین هزینه تقریبی کاشت مو

تخفیف کاشت مو

از آنجایی که عمل زیبایی کاشت موی طبیعی هزینه و قیمت بالایی دارد، کلینیک های معتبر پوست و مو این امکان را به بیماران خود می دهند که در زمان های مختلف و با شرایط محدود بتوانند از تخفیف کاشت مو در آن کلینیک استفاده نموده و از مزایای آن بهره مند شوند. باید به این نکته توجه داشت که کیفیت و نتایج عمل کاشت مو در زمان تخفیف هیچ تفاوتی با انجام این عمل زیبایی خارج از زمان تخفیف ندارد. تنها فرد باید توجه باشد که فریب تخفیف های کاشت مو کاذب را نخورد. زیرا بسیاری از کلینیک ها با تعیین قیمت های اولیه بسیار بالا و ارائه تخفیف در مدت های زمانی بسیار محدود، قصد فریب بیماران و اخذ مبالغ هنگفت را از آنان دارند.

 

برچسب‌ها

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *