فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

هزینه و مراحل کاشت ابرو
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 1240 بازدید
[تعداد: 22    میانگین: 2.7/5]

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

هنگامی که فرد به ریزش موهای ابرو دچار می گردد ، ابتدا باید با مراجعه به یک پزشک متخصص مو ضمن بررسی علت ریزش موی ابرو ، در صورت کنترل عامل ریزش و نیاز به کاشت ابرو ، از کلینیک کاشت ابرو معتبر و باتجربه جهت بهره مندی از خدمات عمل های زیبایی چون ، کاشت ابرو استفاده نماید .

کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو، برای بازیابی زیبایی ابروهای شما

عمل زیبایی کاشت ابرو در افراد خواهان ابروهای طبیعی با تراکم مناسب ، افراد دچار ریزش مو به دلایل مختلفی چون سوختگی ، بریدگی ، برداشتن بیش از حد با موچین و افرادی که از شکل و فرم ابروی خود راضی نیستند ، انجام می شود .

فولیکول های مورد نیاز جهت کاشت موی طبیعی در ابرو از موهای پشت گوش خود فرد که از نظر ضخامت و رنگ بیشترین شباهت را با موهای ابرو دارند ، تهیه می شود .

با برداشت فولیکول های مورد نیاز از پشت گوش تنها موهایی که دارای قطر و رنگ متناسبی با موهای ابرو هستند ، استفاده می شوند و دیگر فولیکول ها دور ریخته شده و پس از جداسازی آنها از ناخالصی های پوستی و چربی ، با دقت و روش مناسب در خط طراحی شده توسط متخصص و نظر بیمار و در جهت و زاویه ی دیگر موهای ابرو ،  ،کاشته می شوند .

این عمل ظریف و حساس بین ۴ الی ۷ ساعت طی یک جلسه انجام می شود و فرد با بیحسی موضعی و به صورت سرپایی و بدون نیاز به استراحت و بستری شدن پس از انجام عمل ، مرخص شده و می تواند به فعالیت های روزمره ی خود بپردازد .

بهترین نتیجه کاشت ابرو

اگر چه عمل زیبایی کاشت ابرو یک جراحی محدود می باشد اما برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب از این عمل زیبایی بسیار ظریف ، باید به پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه مراجعه نمود تا ضمن تضمین موفقیت پیوند فولیکول های موی کاشته شده ، عوارض احتمالی پس از انجام عمل نیز از بین بروند .

دسترسی به پزشک دارای مهارت کافی و تجربه ی لازم تنها با مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر محقق می گردد ، کلینیک های پوست و موی  تخصصی و معتبری در زمینه ی ارائه ی خدمات زیبایی در تهران فعالیت می کنند که با بهره مندی از کادری مجرب و با سابقه و نیز انجام آمار بالایی از عمل  های زیبایی چون کاشت ابرو ، با نتایج درخشان و بیشترین رضایت مراجعه کنندگان خود توانسته اند از شهرت و جایگاه مناسبی در میان مراکز ارائه دهنده ی خدمات زیبایی برخوردار گردند .

اما بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کدام کلینیک می باشد ؟

تهران به دلیل پایتخت بودن آن و حضور میلیونی مردم از سراسر کشور به این کلان شهر برای انجام امور مختلف ، همواره در زمینه های گوناگون از رقابت بسیار بالایی برخوردار بوده است ،  از این رو در زمینه انجام عمل های زیبایی چون کاشت ابرو نیز این شهر همواره مورد توجه مردم از سراسر کشور می باشد .

لذا برای جذب افراد از اقصی نقاط کشور برای انجام عمل های زیبایی خود در تهران ، کلینیک ها زیبایی با به کارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص و با تجربه خود در رشته های مختلف پزشکی ، خدمات با کیفیت بالایی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند .

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو ، می توان از مشاوره های رایگان تلفنی و حضوری این مراکز استفاده نمود و با مقایسه ی امکانات و تجهیزات ، کادر پزشکی و سابقه ی آنها و نیز میزان رضایتمندی دیگر مراجعه کنندگان حاضر در مرکز به انتخاب بهترین کلینیک معتبر تهران در زمینه ی کاشت ابرو اقدام نمود .

سایت های معتبر و تخصصی کلینیک های زیبایی با معرفی کادر پزشکی و نحوه ی خدمات رسانی  با تجهیزات و امکانات خود می توانند مرجع مناسبی برای مقایسه ی کلینک های معتبر در شهر تهران باشند .

کلینیک های معتبر و تخصصی زیبایی از شهرت بالایی برخوردار هستند و ایجاد چنین جایگاهی در میان تعداد بسیار زیادی از کلینیک های ارائه  دهنده ی خدمات زیبایی به سادگی امکان پذیر نخواهد بود و این مسئله خود گواه بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مراکز می باشد.

منبع: کلینک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *