فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

کاهش مضرات پیکرتراشی در بهترین مرکز لیپولیز تهران

مرکز لیپولیز
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 107 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 3/5]

کاهش مضرات پیکرتراشی در بهترین مرکز لیپولیز تهران

انجام عمل های زیبایی نظیر لیپولیز جهت کاهش چربی های انباشته شده ی نواحی مختلف بدن بسیار موثر می باشد اما این روش ها همواره عوارضی به دنبال خواهند داشت که مهارت و تجربه ی پزشک معالج در کاهش آنها بسیار موثر خواهد بود ، از این رو در ایم مقاله ، کاهش مضرات پیکرتراشی در بهترین مرکز لیپولیز تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

مرکز لیپولیز

در رابطه با مرکز لیپولیز می توان عنوان نمود که مراکز و کلینیک های برتر پیکرتراشی با به کارگیری کادر پزشکی مجرب ، ماهر و با سابقه و همچنین با بهره مندی از تجهیزات  ، امکانات و دستگاه های مجهز و پیشرفته ی به روز دنیای پزشکی به شیوه ای تخصصی ، در جهت کاهش مضرات پیکرتراشی عمل می کنند .

در مراکز برتر پیکرتراشی به شیوه ی لیپولیز ، ارائه مراقبت های قبل و بعد از پیکر تراشی توسط پزشک معالج که شامل ؛ استفاده از گن مخصوص ، مصرف مایعات فراوان ، مصرف ویتامین C ، اجتناب از استعمال دخانیات ، مصرف برخی آنتی بیوتیک ها و … می باشد ، موجب کاهش عوارض و برطرف شدن سریع عوارض احتمالی و موقت این نوع پیکرتراشی می باشد .

کاندیداری مناسب لیپولیز

انتخاب کاندید مناسب توسط پزشک ماهر ، برای انجام پیکرتراشی به شیوه ی لیپولیز ، از بروز بسیاری از عوارض پیکرتراشی جلوگیری خواهد کرد زیرا استفاده از لیپولیز برای افراد دچار به  بیماری های قلبی، دیابت کنترل نشده ، عارضه های کلیوی ، سرطان و افراد با پیچ و پلاک های فلزی در ناحیه مورد درمان ممنوع می باشد .

مرکز لیپولیز

همچنین حداقل سن ، برای انجام چنین روشی ۱۸ سال تمام خواهد بود که با رعایت چنین نکاتی در مراکز باسابقه و تخصصی لیپولیز ، مضرات استفاده از این روش پیکرتراشی بسیار کاهش خواهد یافت .

در مراکز تخصصی زیبایی برتر و معروف ، پزشک با تجربه و ماهر در زمینه پیکرتراشی با لیپولیز کل بدن، جهت انتخاب کاندید مناسب برای این روش ، به بررسی میزان حجم چربی ، وضعیت پوست بیمار ، وضعیت قوام جداره شکم و انتظارات معقول بیمار می پردازد .

استفاده از درمان های تکمیلی نظیر لیپوساکشن جهت دستیابی به نتایج مطلوب و رفع برخی عوارض لیپولیز ، توسط پزشکان ماهر مرکز ، از دیگر ویژگی های مراکز برتر پیکرتراشی به شیوه ی لیپولیز خواهد بود .

تشریح عمل پیکرتراشی با لیپولیز ، ارائه ی راهنمایی های تخصصی و دادن اطلاعات لازم به بیمار توسط کارکنان کلینیک از دیگر نکات مثبت مراکز برتر زیبایی است  .

کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *