فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

بهترین مرکز لیزر تهران

مرکز لیزر
  • ۱ خرداد ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 776 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 2.4/5]

بهترین مرکز لیزر تهران

در این مقاله به شرح ضرورت استفاده از روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد در بین مردم و همچنین ویژگی های بهترین مرکز لیزر در تهران می پردازیم.

رفع موهای زائد بدن و صورت با روش های مانند اپیلاسیون، شیو کردن، بند انداختن، استفاده از انواع کرم ها و پودرهای موبر یک روش موقت برای حذف موهای بدن می باشد که افراد را درگیر مشکلات زیادی از قبیل تحمل درد کنده شدن موها، قرمز شدن پوست، ایجاد جوشهای پوستی، خارش، رشد موهای زیر پوستی و … می گرداند علاوه بر این بزرگترین مشکل این روشها این است که موقتی هستند و تنها با گذشت ۲ یا ۳ روز و یا حتی در برخی موارد در زمانی کمتر موها مجدداً شروع به رشد می کنند.

مرکز لیزر

اصلاح بیش از حد نیز باعث ضخیم تر شدن موها و تیره شدن پوست بدن می گردد به همین دلیل مردم از سالها پیش به دنبال راه حل دائم رفع موهای زائد بدن و صورت می گردند تا آنجا که در طب سنتی مجموعه ای از روش های برای رسیدن به این هدف توصیه شده است. از بین بردن موهای زائد در طب سنتی از مالیدن مواد گیاهی و طبیعی بعد از اپیلاسیون بر پوست استفاده می شود که ممکن است نتیجه بخش نیز باشد.

با این حال مشکل این روش های طولانی بودن مدت اثر بخشی آنها می باشد و اینکه نیازمند صرف زمان زیادی هستند که در دنیای شلوغ امروز و با توجه به دغدغه های بیشتر مردم و اینکه بیشتر زمان خود را سر کار هستند، انجام این روش ها تقریباً غیر ممکن گشته است. بسیاری از مردم نیز نگران عوارض استفاده از این مواد هستند.

ویژگی های بهترین مرکز لیزر تهران

با تولید دستگاه های لیزر و کشف این روش برای از بین بردن موهای زائد هر روز مردم بیشتری به مرکز لیزر مراجعه می کنند و به دنبال بهترین مرکز لیزر مو هستند.

بهترین مرکز لیزر مرکزی است که در آن از دستگاه های استاندارد و دارای تأییدیه که از جدیدترین مدل ها هستند استفاده می شود و همچنین انجام لیزر در آن توسط متخصص پوست و لیزر انجام می گردد نه افراد  معمولی که تخصص خاصی در این زمینه ندارند.

لیزر مو در غرب تهران

استفاده از متدهای قدیمی و کادر بی تجربه ممکن است مشکلات زیادی را برای افراد به وجود آورد چرا که پوست بدن ناحیه حساس و آسیب پذیری می باشد و انجام لیزر به مراقبتهای خاص خود نیاز دارد.

کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *