فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

بهترین متخصص جراحی منافذ پوست و زیبایی

جراحی منافذ پوست
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 887 بازدید
[تعداد: 5    میانگین: 3/5]

بهترین متخصص جراحی منافذ پوست و زیبایی

روغن ضروری و طبیعی بدن از طریق منافذ پوستی به پوست منتقل می شود تا رطوبت و لطافت پوست حفظ گردد و پوست نفس بکشد ، همچنین منافذ پوستی مسئول دفع سموم بدن نیز هستند ، لذا هنگامی که این منافذ مسدود یا بیش از حد باز می شوند ،گسترش یافته و بزرگ می شوند و ظاهر پوست را بسیار نامطلوب می سازند ، از این رو درمان موثر آنها اهمیت زیادی در ایجاد پوستی صاف و لطیف دارد ، در این مقاله ، ویژگی های بهترین متخصص جراحی منافذ پوست و زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

افراد با پوست های چرب نسبت به افرادی که پوستی خشک دارند، منافذ بازتری دارند .

در اطراف بینی منافذ باز پوست بیشتر دیده می شود .

زمانی که منافذ باز پوست به حدی بزرگ و گسترده می شوند که با روش های خانگی و درمان های موضعی نمی توان آنها را درمان نمود ، با مراجعه به پزشک متخصص پوست می توان با درمان های موثر در کوتاه ترین زمان ممکن ، منافذ باز پوست را درمان نمود .

جراحی منافذ پوست

در رابطه با بهترین متخصص جراحی منافذ پوست و زیبایی می توان عنوان نمود که پزشک ابتدا پوست فرد و وضعیت منافذ پوست را بررسی می کند ، در صورت عدم وجود بیماری خاص یا سابقه مصرف داروهای خاص ، از روش های مناسبی نظیر ؛ پیلینگ ، لیزر ، میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ استفاده می کند .

جراحی منافذ پوست

انتخاب روش مناسب برای درمان منافذ باز پوست با توجه به وضعیت پوست ، عمق و شدت منافذ و سطح انتظارات بیمار از درمان ،  توسط پزشک جراح انتخاب و اعمال خواهد شد .

بررسی روند درمان و بهبود وضعیت منافذ پوست توسط پزشک جراح از جمله ویژگی های پزشک جراح برتر می باشد که با دقت جهت دستیابی به نتیجه مطلوب ، بیمار را تحت نظر خواهد داشت .

ویزیت به موقع بیمار ، ارتباط مناسب با بیمار ، آگاهی از سطح انتظارات بیمار ، انتخاب کم عارضه ترین روش ، استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته ، ارائه ی مراقبت های قبل و بعد از عمل ، تشریح کامل نحوه ی انجام عمل و زمان بهبودی و انجام عمل های تکمیلی و ترمیم کننده در صورت لزوم از جمله مشخصه های بارز بهترین متخصص جراحی منافذ پوست و زیبایی می باشد که بدین وسیله عمل های زیبایی موفقی را در کارنامه ی کاری خود دارد .

تعهد و مسئولیت پزشک متخصص در رابطه با درمان انجام شده برای رفع منافذ پوست از دیگر ویژگی های مهم و اساسی پزشک برتر جراحی منافذ باز پوست می باشد .

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *