فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

بهترین لیزر برای رفع ترک های پوستی سینه

لیزر ترک های پوستی سینه
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 871 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 3/5]

بهترین لیزر برای رفع ترک های پوستی سینه

ترک های پوستی سینه درد و ناراحتی ایجاد نمی کنند اما از نظر ظاهر و زیبایی باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شوند ، از این رو درمان آنها مورد توجه افراد بسیاری قرار دارد ، در همین راستا در این مقاله ، بهترین لیزر برای رفع ترک های پوستی سینه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

ترک های روی پوست سینه که استرچ مارک نام دارند ، در اثر افزایش وزن سریع ، عضله سازی شدید ، دوران بارداری و تغییرات هورمونی ایجاد می شوند ، به شکل رگه هایی سفید ، صورتی قرمز ، بنفش و عمودی بر روی سینه و دیگر نواحی بدن ایجاد می شوند .

رفع ترک های پوستی سینه

لیزر ترک های پوستی سینه

کرم ها و لسیون ها تاثیر چندانی در رفع ترک های پوستی سینه ندارند  اما لیزر در این زمینه با تحریک کلاژن سازی و سلول سازی بدن ، به شکل موثری می تواند ، ترک های پوستی سینه کاهش دهد ، استفاده از لیزر درمانی ترک های پوستی می تواند در هر جایی از بدن مورد استفاده قرار گیرد .

لیزردرمانی ترک های پوستی ، روشی غیرتهاجمی ، سریع ، راحت ، مقرون به صرفه ،  ایمن و بدون دوران نقاهت می باشد که می تواند با تحریک کلاژن سازی از لایه ی درم ، در ترمیم ترک های پوستی موثر عمل کند .

لیزر فرکشنال ترک های پوستی سینه

لیزر RF سینه

لیزر فرکشنال به دلیل مناسب بودن این لیزر برای انواع پوست ، تا ۸۰ درصد می تواند ترک روی پوستی سینه را کاهش دهد .

در واقع لیزر فرکشنال با از بین بردن سلول های آسیب دیده ی پوست ، توسط پرتوهای میکروسکوپی لیزر ، موجب جوانسازی و ترمیم ترک های پوستی سینه خواهد شد که این اثر درمانی با توجه به واکنش بدن به لیزر درمانی طی چند جلسه حاصل خواهد شد  .

لیزر فرکشنال با هدف گیری دقیق سلول های آسیب دیده ی پوستی بدون آسیب به پوست اطراف ، موجب التیام سریع تر استریای سینه خواهد شد .

علاوه بر لیزر فرکشنال ، لیزر Nd- YAG و لیزر IPL  نیز در درمان ترک های پوستی سینه بسیار موثر واقع می شوند .

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *