فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

بهترین روش کاشت ابرو

تتوی ابرو
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 418 بازدید
[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]

بهترین روش کاشت ابرو

ابروهای نازک و کم پشت بخصوص در خانم ها ظاهری بی روح و خسته را به اطرافیان القا می کند ، اگر به دلایل مختلف دچار ریزش موی ابرو شده اید یا در اثر سوختگی یا سوانح بخشی از موی ابروی شما دچار کچلی شده است ، شما کاندید مناسبی برای کاشت موی ابرو هستید. در روش کاشت ابرو که در کلینیک های تخصصی پوست و مو ، توسط متخصص زیبایی صورت می پذیرد می توان از روش های مختلفی جهت پیوند مو استفاده نمود.

بهترین روش کاشت ابرو

روش های مختلف کاشت ابرو

در روش های مختلف کاشت مو در ابرو ، موی مورد نیاز از بانک موی پشت گوش و پشت سر فرد برداشته می شود و در محل مناسبی از ابرو پیوند زده می شود.

کاشت مو در ابرو یک کار ظریف و هنرمندانه است که جراح با دقت و حوصله ی بسیار باید این موهای پیوندی را در جهت رشد دیگر موهای ابرو به خوبی پیوند بزند.

برداشت مو از پشت گوش و سر فرد می تواند به دو روش FUT و FIT انجام گردد.

در روش FUT نوار باریکی از موی مورد نیاز از محل با بیحسی موضعی برداشته می شود و پس از جداسازی تک به تک فولیکول ها ، موها در محل ابرو با شکاف های بسیار ریزی در زاویه و جهت خواب مناسب کاشته می شوند.

چنانچه ابرو به موی زیادی جهت پیوند نیاز داشته باشد و فرد از جراحی و بخیه زدن ترسی نداشته باشد ، روش FUT برای او مناسب خواهد بود.

اما در روش FIT موی مورد نیاز جهت پیوند در ابرو ، با پانچ های مخصوص جدا و به صورت تک به تک فولیکول ها توسط همان پانچ در محل ابرو کاشته می شوند ، در این روش فقط شکاف های بسیار ریز حاصل از پانچ ایجاد می گردد و دیگر شاهد جراحی و بخیه زدن نخواهیم بود ، روش FIT برای برداشتن حجم کمی از فولیکول های مو در عمل های ترمیمی مو چون ترمیم ابرو مناسب تر است.

انتخاب روش کاشت ابرو چه اهمیتی دارد؟

علاوه بر اهمیت روش کاشت ابرو ، تجربه و مهارت پزشک در چگونگی کاشت مو در ابرو و ایجاد خط ابرو طبیعی با زاویه ی مناسب نیز در دستیابی به ابروهای پرپشت و زیبا بسیار مهم است.

روش کاشت ابرو یک جراحی کوچک زیبایی می باشد که دارای عوارض بسیار کم و موقتی چون تورم ، قرمزی و خونریزی ناچیز خواهد بود که طی چند روز برطرف خواهند شد.

کاشت مو و ایجاد تراکم لازم در ابرو یک روش دائمی برای ایجاد ابروهای زیبا است که به راحتی پس از رشد موها می توان آنها را کوتاه و اصلاح نمود.

کاشت مو در ابرو چهار تا هفت ساعت زمان نیاز دارد که این زمان به میزان تراکم ، دقت و سرعت عمل جراح و ضخامت یا کلفتی ابرو بستگی دارد و با بیحسی موضعی این عمل صورت می پذیرد.

در کلینیک ایران نوین با بهره گیری از متخصصان با تجربه و کارآزموده ، بهترین و مناسب ترین روش های کاشت و ترمیم ابرو برای مراجعه کنندگان این مرکز ارائه می شود.

متخصصین پوست و مو در کلینیک ایران نوین به صورت کاملا حرفه ای و بدون هیچ عارضه ای، اقدام به کاشت ابرو با بهترین روش ها می کنند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *