فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

بهترین درمان طاسی سکه ای صورت

طاسی سکه ای صورت
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 6848 بازدید
[تعداد: 38    میانگین: 2.6/5]

بهترین درمان طاسی سکه ای صورت

طاسی سکه ای صورت مشکلی است که بسیاری از مردان با آن روبرو هستند.این مشکل به صورتی است که در قسمتی از صورت هیچ مویی وجود نخواهد داشت به همین علت ظاهر نا زیبایی ای را به صورت میبخشد.معمولا بسیاری از افراد که با ریزش موی سکه ای صورت مواجه هستند در صدد روشی هستند که بتوانند با استفاده از آن این مشکل خود را درمان کنند چون داشتن ریش و سیبیل های ناقص و کم پشت میتواند باعث شود که اعتماد به نفسشان کاهش پیدا کنید و از زیبایی کامل برخوردار نباشند.

داروهای درمان کچلی موی صورت آقایان

بهترین روش برای طاسی سکه ای صورت چیست؟

برای این که بتوانید به درمان طاسی سکه ای صورت بپردازید روش های مختلفی وجود دارند که با استفاده از معایب و مزایایی که دارند میتوانید از آن استفاده کنید مثلا ممکن است فردی بخواهد با کمترین هزینه ی ممکن و کمترین عوارض این کار را انجام دهد و در ماقبل آن سرعت و نتیجه بخشی سریع برای عده ای دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.در ادامه به روش های درمان طاسی سکه ای صورت میپردازیم.

درمان ریزش سکه ای موی صورت با روش های گیاهی

استفاده از داروهای گیاهی برای درمان طاسی سکه ای صورت میتواند یکی از بهترین روش هایی باشد که شما را به هدفتان برساند. فایده ی داروهای گیاهی برای مشکلات پوست و مو این است که این داروها معمولا در اکثر جاها وجود خواهند داشت و هم چنین میتوانید به راحتی آن را تهیه کنید.ضمن این که داروهای گیاهی عوارض خاصی را برایتان به جای نخواهند گذاشت و در صورتی که به طور مستمر از آن استفاده کنید تا مدت ها برایتان نتیجه بخش خواهند بود.

بهترین داروهای گیاهی برای درمان طاسی سکه ای موی صورت داروهایی هستند که به تقویت ریشه ی موهای صورت بپردازد.مثلا روغن زیتون یکی از این موارد است که نتایج اعجاب انگیزی را برایتان رقم خواهد زد.همچنین گیاهانی مانند شنبلیله و رازیانه هم با خواصی که دارند باعث تقویت موهای صورت میشوند.

درمان ریزش موی سکه ای صورت

استفاده از داروهای موضعی برای درمان ریزش موی سکه ای صورت

استفاده از داروهای موضعی میتواند یکی از راه حل هایی باشد که برای طاسی سکه ای مو میتوانید به سراغ آن بروید. یکی از معروف ترین داروهای موضعی برای تقویت موهای صورت ماینوکسیدیل است که در بسیاری از مواقع استفاده از آن نتیجه بخش خواهد بود. البته این دارو در صورتی اثر بخش خواهد بود که موهای نازک در صورتتان وجود داشته باشد.

کاشت ریش و سییل برای درمان طاسی صورت

کاشت ریش و سبیل هم برای درمان طاسی سکه ای موی صورت پیشنهاد میشود. در صورتی که فرد در قسمتی از صورت خود فاقد مو باشد و حتی موهای نازک هم در آن قسمت وجود نداشته باشند تنها راهی که میتواند نتیجه بخش باشد کاشت مو است که به صورت پر پشتی را به موهای صورتتان هدیه میدهد.

کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *