فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

بزرگ کردن لب ها با تزریق ژل یا بوتاکس

بزرگ کردن لب
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 398 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 2.3/5]

بزرگ کردن لب ها با تزریق ژل یا بوتاکس

تزریق ژل لب

همانطور که میدانید امروزه پیشرفت های زیادی در علم پزشکی به وجود آمده است و شاید بتوان گفت تقریبا حل کردن تمام مشکلات را ممکن کرده است. اما متاسفانه در کشور ما بسیاری از افراد از این پیشرفت ها به صورت افراط استفاده می کنند و همواره ظاهری زشت و زننده را برای خود پدید آورده اند. هر چند استفاده درست از این روش ها بسیار معقول و قابل قبول می باشد. در واقع امروزه به وفور یافت می شود که بزرگ کردن لب ها با تزریق ژل بسیار باب شده و دختران جوان و حتی برخی از پسران نیز به سراغ انجام آن می روند و در برخی موارد شاهد لب هایی بیش از حد بزرگ و زشت هستیم.

تزریق بوتاکس در لب

بزرگ کردن لب با تزریق بوتاکس

یکی دیگر از راه هایی که برای بزرگ کردن لب پیش روی افراد قرار دارد استفاده از تزریق ژل بوتاکس می باشد. در واقع بوتاکس نوعی سم می باشد که استفاده کم از آن در زمینه زیبایی بسیار نتیجه بخش بوده و همواره افراد زیادی در آن استفاده می کنند. در این روش ژل ها در ناحیه مورد نظر تزریق می شوند و همواره لب هایی بزرگ و گوشتی را برای آنان پدید می آورد. در این راستا باید بگوییم برای اینکه بتوانید به نتیجه ای دلخواه و مورد نظر دست پیدا کنید حتما به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه کنید تا هیچ مشکلی از این بابت گریبانگیر شما نشود.

برجسته سازی لب با بوتاکس

نقش پزشک در بزرگ کردن لب

دقت داشته باشید وقتی تصمیم به انجام عمل های زیبایی می گیرید راه های زیادی پیش روی شما قرار میگیرد. بزرگ کردن لب در اغلب موارد هزینه های زیادی را برای افراد در پی ندارد اما باید به این مسئله واقف باشید که همواره پزشکی متخصص، با تجربه، ماهر و آگاه به جدیدترین متدهای روز دنیا را برای انجام این عمل در نظر بگیرید. در واقع پزشک مورد نظر باید آگاه باشد که از مقدار زیاد و یا مقدار کم ژل برای تزریق استفاده نکند. در واقع آنها باید مقدار متوسطی را در نظر بگیرند تا فرد را به آن چیزی که مد نظر دارد برساند.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *