فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

بازسازی پوست با روش میکرودرم ابریژن

بازسازی پوست با میکرودرم ابرِیژن
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 822 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 3.3/5]

بازسازی پوست با روش میکرودرم ابریژن

روش های بازسازی پوست

همانطور که میدانید پوست یکی از مهمترین اجزای بدن محسوب می شود و همواره افراد در پی راهی برای رسیدن به پوستی صاف و شفاف می باشند. مطمئنا میدانید که راه های زیادی برای رسیدن به نتیجه مطلوب وجود دارد اما مسئله مهم این است که شما بتوانید متناسب با معیارها و نظراتی که دارید به بازسازی پوست بپردازید. یکی از راه هایی که پیش روی بیماران قرار دارد میکرودرم ابریژن می باشد. در این روش پزشکان با کمک دستگاه مخصوص پوست های مرده و آسیب دیده را از بین می برند و ظاهری زیبا را برای آنها فراهم می آورند.

میکرودرم ابریژن پوست

میکرودرم ابریژن برای جوانسازی پوست

نکات زیادی در رابطه با میکرودرم ابریژن برای بازسازی پوست وجود دارد اما مسئله مهم این است که آیا واقعا این روش میتواند در جوانسازی پوست نقش موثری داشته باشد؟ در این رابطه باید بگوییم که پزشک با کمک دستگاه مخصوص و قابل تنظیمی سطح پوست را بسیار نازک و سطحی تراش می دهد و یک مکش بر روی پوست انجام می دهد تا علاوه بر اینکه گردش خون را در ناحیه مورد نظر افزایش دهند و پوستی صاف و زیبا و همچنین شفاف را برای آنها فراهم آورند. نکته ی دیگری که باید این است که در حتما در انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی مجهز و با تجربه در انجام این روش دقت بسیار زیادی داشته باشد.

بازسازی پوست صورت

نقش پزشک در بازسازی پوست

وقتی شما تصمیم میگیرید که از میکرودرم ابریژن برای بازسازی پوست و همچنین جوانسازی پوست خود استفاده کنید حتما به تمامی مسائلی که در این زمینه وجود دارد توجه بسیار زیادی خواهید داشت. یکی از مسائلی که در این رابطه وجود دارد انتخاب پزشک می باشد. در واقع این پزشک است که با تشخیص درست نوع پوست شما میتواند درجه و تنظیمی درست برای دستگاه داشته باشد و اجازه تراشیدن بیش از حد را برای دستگاه صادر نکند تا پوست شما آسیب ببیند و مشکلات دیگری را برایتان فراهم آورد. از همین رو مهارت، تجربه و آگاهی و همچنین تخصص پزشک را همواره به عنوان یکی از معیارهای اصلی خود در نظر بگیرید.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *