فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

اکستنشن موی طبیعی و پیوند مژه در کلینیک کاشت مو و مژه

اکستنشن موی طبیعی
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 137 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

اکستنشن موی طبیعی و پیوند مژه در کلینیک کاشت مو و مژه

اکستنشن به معنی افزودن طول و حجم موها از طریق موهای مصنوعی و طبیعی می باشد که اکستنشن با موی طبیعی زیباتر و طبیعی تر خواهد بود ، از این رو در این مقاله به بررسی اکستنشن موی طبیعی پرداخته شده است .

اکستنشن موی طبیعی

در رابطه با اکستنشن موی طبیعی می توان گفت ، افرادی که از حجم و طول مناسبی از مو برخوردار نیستند ، با اکستنشن موی طبیعی می توانند به شکل زیبایی به طول و حجم مناسبی از مو دست یابند ، برای انجام چنین عمل زیبایی ، باید به کلینیک کاشت موی طبیعی ، مراجعه نمود زیرا عمل اکستنشن از جمله کارهای تخصصی است جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از آن ، باید عمل اکستنشن توسط پزشک متخصص با دقت و ظرافت بالایی صورت پذیرد .

اکستنشن موی طبیعی

موهای طبیعی مورد استفاده در اکستنشن، توسط چسب های کراتینه ی مخصوصی به پایه موهای فرد متصل می گردد که این عمل باید به گونه ای انجام شود که پس از مدتی این اتصالات باز نشوند ، زیرا با این موها ، فرد حمام خواهد کرد ، استخر می رود و آنها را حالت می دهد  ، همچنین باید از چسب های مخصوص و دارای تائیدهای سازمان بهداشت و دارو استفاده کرد تا هیچ گونه حساسیت و آلرژی در فرد ایجاد نشود .

اکستنشن تحولی سریع و اساسی را موهای فرد ایجاد می کند که به دلیل انجام آن طی یک جلسه ، این رو پرپشت نمودن موها که می توان طول مناسبی از موها را نیز ایجاد کند ، علاقه مندان بسیاری دارد .

به کمک اکستنشن موی طبیعی می توان ، رنگ ها و هایلایت های جدید ، بدون نیاز به رنگ های شیمیایی را ایجاد نمود .

موهای به کار رفته در اکستنشن مو ، به راحتی قابلیت رنگ کردن و حالت دهی را دارند ، از این رو می توان با اتو به صاف کردن و یا به فر کردن این موها توسط بابلیس اقدام نمود.

 پیوند مژه

ممکن است در اثر عوامل مختلفی چون سوختگی ، عادت به کندن ، جراحی و …. ، فرد مژه های خود را از دست داده باشد ، جهت بازیابی موهای ناحیه مژه ، می توان به عمل زیبایی کاشت یا همان پیوند مژه اقدام نمود .

در عمل زیبایی کاشت مژه ، از موهای سر که شباهت و هم رنگ موهای مژه هستند ، استفاده می شود ، بدین ترتیب با بیحسی موضعی تعداد فولیکول های مو از پوست خارج شده ، به صورت مجزا ، با ایجاد بیحسی موضعی در خط مژه با دقت لازم کاشته می شود  .

انواع روش های پیوند مژه

موهای پیوندی در مژه به مانند موهای ناحیه ی سر رشد خواهند کرد و به کوتاهی و اصلاح منظم نیاز دارند .

۴ الی ۶ ماه پس از پیوند موها در خط مژه ، موها به رشد نهایی خود خواهند رسید .

موهای ناحیه ی پشت گوش ، از نظر رنگ و ضخامت بیشترین شباهت را به موهای ابرو و مژه دارند ، لذا از این موها جهت پیوند در ابرو و مژه استفاده می شود .

جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل زیبایی کاشت مو در مژه باید به کلینیک های معتبر و دارای تجربه در زمینه کاشت و پیوند مو ، مراجعه کرد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *