فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

انواع دستگاه الکساندریت برای لیزر چیست؟

انواع دستگاه الکساندریت
  • ۳ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 1644 بازدید
[تعداد: 16    میانگین: 2.3/5]

انواع دستگاه الکساندریت برای لیزر چیست؟

از لیزر در درمان های مختلف پزشکی استفاده می شود ، یکی از کاربردهای موثر لیزر از بین بردن موهای زائد می باشد . به کمک اشعه ی لیزر می توان به صورت ریشه ای موهای زائد را سوزاند و با موفقیت ۸۰ تا ۹۰ درصدی ، تراکم موهای زائد نواحی مختلف صورت و بدن را از بین برد . امروزه در بسیاری از تبلیغات لیزر موهای زائد می بینیم که به انواع دستگاه الکساندریت مورد استفاده خود اشاره می کنند.

جهت از بین بردن موهای زائد ، پزشک متخصص اشعه ی لیزر را به فولیکول سیاه رنگ مو که حاوی ملانین می باشد ، تابیده و با جذب اشعه ی لیزر در ریشه ی مو و تولید حرارت کنترل شده ، فولیکول های مو به طور موثری سوزانده می شود .

بسته به مقاومت موهای ناحیه ی تحت درمان ، به منظور از بین بردن موهای زائد به ۶ الی ۱۰ جلسه لیزر درمانی با فاصله ی یک ماهه نیاز خواهد بود .

وجود اختلالات هورمونی در فرد ، نتیجه ی حاصل از لیزر درمانی موهای زائد را بی تاثیر خواهد کرد ، لذا قبل از شروع به لیزر موهای زائد باید وضعیت سلامت و هورمون های فرد به طور کامل با آزمایشات و بررسی های لازم توسط پزشک متخصص مورد ارزیابی قرار گیرد .

دستگاه لیزر الکساندرایت

حذف موهای زائد به روش لیزر درمانی

دستگاه های لیزر مختلفی جهت از بین بردن موهای زائد وجود دارد که هر کدام با توجه به نوع پوست و موی فرد مورد استفاده قرار می گیرند .

لیزر درمانی موهای زائد در افراد دارای پوست روشن و موی تیره و ضخیم بهترین نتیجه را از جلسات لیزر درمانی حاصل کرد زیرا اشعه لیزر در ملانین سیاه رنگ موی تیره جذب خواهد شد و موجب سوزاندن ریشه ی مو می گردد ، در پوست های تیره نیز ملانین وجود دارد که به هنگام لیزر درمانی ، پوست تیره نیز اشعه ی لیزر را جذب خواهد کرد و پوست تغییر رنگ داده و خواهد سوخت ، لذا افراد با موی تیره و پوست روشن بهترین کاندید برای لیزر موهای زائد  خواهند بود .

یکی از پیشرفته ترین و موثرترین دستگاه های لیزر که با درصد بالایی موهای زائد را از بین می برد ، دستگاه لیزر الکساندریت می باشد .

این دستگاه با طول موج ۷۵۵ نانومتر و در محدوده ی نور مرئی با خاصیت قابل تنظیم بودن طول موج آن برای انواع پوست و مو کاربرد دارد .

چند نوع دستگاه لیزر الکساندریت وجود دارد ؟

در واقع دستگاه لیزر الکساندریت یک نوع دستگاه می باشد که با قابلیت تنظیم نمودن طول موج آن ، می توان از این دستگاه برای انواع پوست و مو استفاده نمود لذا در افراد با پوست تیره نیز بدون محدودیت و نگرانی از تغییر رنگ و سوختن پوست می توان به لیزر موهای زائد پرداخت و نام بردن انواع دستگاه الکساندرایت در تبلیغات، صحت ندارد و تنها تفاوت انواع دستگاه الکساندریت در سال ساخت این دستگاه ها است که برخی از آنها مربوط به سال ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ می باشند.

قدرت بالا و از بین بردن موثر موهای زائد در کمترین جلسات درمانی از جمله ویژگی های منحصربفرد دستگاه لیزر الکساندریت می باشد .

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

برچسب‌ها

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *