فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

ترمیم موی FIT
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 34 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

ترمیم مو به معنی جایگزین کردن موهای تهیه شده و بدون نیاز به بانک مو در فرد ، با توجه با ویژگی های جنس ، رنگ ، فرم صورت و… جهت ایجاد تراکم مناسب  است که با کراتین های گیاهی بر روی سر فرد فیکس می گردند . روش FIT ، یکی از روش های متنوع کاشت و پیوند مو می باشد و ترمیم موی طبیعی به روش FIT اصطلاحی است که اغلب برای تبلیغات به کار می رود  .

ترمیم مو با عمل زیبایی کاشت مو و پیوند مو فرق دارد ، در ترمیم مو موهای لازم جهت ایجاد تراکم مناسب به صورت مصنوعی تهیه و استفاده می گردد در حالی که در عمل زیبایی کاشت و پیوند مو ، از فولیکول های طبیعی فرد جهت ایجاد تراکم موردنیاز استفاده می گردد .

با این وجود در این مقاله به تشریح این روش پرداخته می شود :

ترمیم موی طبیعی به روش FIT

کاشت مو به روش FIT ( ترمیم موی طبیعی به روش FIT )

روش FIT از جمله روش های بسیار رایج و متداول کاشت مو می باشد که با آزمایش آن بر روی افراد زیادی از سراسر جهان ، از روش های موفق کاشت و پیوند مو محسوب می گردد .

در روش FIT جراح متخصص ابتدا موهای ناحیه ی اهداء کننده را تراشیده و با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه اهداء کننده و گیرنده ، با دستگاهی به نام پانچ به برداشت فولیکول های مورد نیاز از بانک موی پشت سر فرد می پردازد ، سپس فولیکول ها از ناخالصی هایی چون پوسته و چربی جداسازی شده و پس استریل شدن توسط دستگاه پانج به صورت تک به تک در خط رویش طراحی شده با دقت و ظرافت بالایی کاشت می شوند .

در روش ترمیم موی طبیعی به روش FIT نیازی به جراحی و بخیه کردن جهت برداشت فولیکول های مو وجود ندارد .

رعایت توصیه های مراقبتی پس از انجام عمل کاشت مو در موفقیت این عمل زیبایی نقش بسیار مهمی دارد .

پس از کاشت مو و گذراندن دوره ی نقاهت ، طی سه هفته موها رشد اندکی خواهند داشت و در ماه سوم و چهارم با وارد شدن به فاز استراحت ، ریزش می کنند و یکسال پس از عمل نتیجه ی عمل کاشت مو مشخص می گردد .

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو ایران نوین

برچسب‌ها

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *